Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angilába költözünk a családdal...

Angilába költözünk a családdal, vihetek át a határon fűszereket?

Figyelt kérdés

Előre láthatóan sok időre megyünk. És tudom hogy sok magyar terméket nem egyszerű beszerezni kint. Tudom hogy vannak lengyel boltok ahol lehet kapni magyar termékeket,de új lesz a környezet és biztos nem fogok boltokat keresgélni.

Szóval csak pár fűszert vinnék: 2kg delikátot,1kg rózsapaprikát,meg pár db spagetti fixet,meg pár db tortakrém fixet. Tényleg nem sok. Lemértem az összes 6kg.

Szerintetek vihetem magammal a határon?



2015. márc. 27. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze!
2015. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, viheted. De jó ha tudod, hogy tescoban is van lengyel polc, ahol nagyon finom delikátot lehet kapni.

Ha nagyon fontos a magyaros dolog, akkor inkább olyanokat vigyél, mint pl:

-erős pista

- gulyáskrém

- tarhonya

Tortakrém dolgokat meg itt kint különbeket kapsz, bármelyik boltban, hiszen az angolok nagyon édesszájúak..

2015. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak 6 kiló, akkor még mehet pár kiló só emg bors is!
2015. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi ezt nem is tudtam hogy a tescoba van. Kössz a tippet is.
2015. márc. 27. 18:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a barmokat ha nem tudnak értelmes választ adni minek írnak olyan dolgokat amivel nem is a kérdésre válasszol,csak ki viccelnek másokat. Nagyon inteligens egyed az utolsó válasszoló. Köszi:)
2015. márc. 27. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk barmok, amikor ilyen butaságot írtál ki? Nem egyértelmű, hogy lehet vinni? Nem 1950 években élünk amikor még csempészni kellett a fűszereket..
2015. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Habár 2-3 ezer évvel ezelőtt jó üzletnek tűnt 10 kiló fűszert több ezer kilométeren át megutaztatni, ma már mégsem az. Ha te is itt élsz köztünk, akkor ki is a barom?
2015. márc. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Te, mert én csak biztos akarok lenni a dolgomba. Te meg nem a kérdésre válaszolsz hanem fikázol másokat. Szerintem ha nem tetszik a kérdés egyszerüen ne írj. Nekem is van olyan ami hülyeségnek tűnik ahhoz nem szólok hozzá. Ennnnnnnyyyyyyiiiiiiii!!!!!!!!!!

Más azt is megkérdezi hogy mit tegyen ha fel áll neki állandóan. Akkor én miért ne kérdezhettem volna ezt meg?

Még soha nem utaztam és nem tudtam hogy mit vihetek magammal. De köszi a felvilágosítást. :)

2015. márc. 28. 08:08
 9/11 anonim ***** válasza:
De nagyon tetszett a kérdés, épp ezért írtam! :D Ha nem tetszik a kérdés akkor soha nem válaszolom meg.
2015. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen összeveszni, amúgy nagyon vicces válasz volt!
2015. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!