Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlatra keresek...

Szakmai gyakorlatra keresek melóhelyeket Spanyol-, Görögországban 12 hónapra. Van közöttetek olyan, aki tud segíteni, mit kell tennem és hol, hogy sikerrel járjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék utolsó félévemben szakmai gyakorlatra menni Erasmus ösztöndíjjal. Viszont kellene egy-két hely, ahová tudnék jelentkezni és el is vállalnának 12 hónapon keresztül. Ha van valaki vagy van ismerősötök, aki ennyi időt töltött külföldön szakgyakorlaton, kérem segítsen, miként tudnám ezt én is elintézni?

2015. márc. 8. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem a NoVa Experience szervezte meg a szakmai gyakorlatomat, Erasmus ösztöndíjjal mentem én is tavaly. Nagyon sok hellyel van kapcsolatuk, én Spanyolországban voltam, imádtam az országot, lehet, hogy idén vissza is megyek! Itt van a címük, nagyon rendesek, írj nekik, biztos vagyok benne, hogy tudnak segíteni www.novaexperience.net
2015. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. ápr. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!