Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kipróbálnátok majd az Ultra...

Kipróbálnátok majd az Ultra Last Minute kioszkot Ferihegyen?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy kaland lehet, összepakolsz, kimész a reptérre, az eredeti ár töredékéért elmehetsz akárhova. Remélem megépítik, én biztos kipróbálom:)

aki nem tudná, cikk: [link]


2010. febr. 10. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
oké ez jó ötlet, csak egy kis baj van vele, hogy szállás is kell az embereknek. tehát az emberek többsége nem fog csak úgy na most elutazom mondjuk görögbe (csak azért mert olcsó) aztán ott lesz ami lesz. mondjuk a kalandvágyó fiataloknak biztos jó :)
2010. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ezek többnyire utazási iroda ajánlatok, tehát a szállás repülőjegy ezek bennevannak :)
2010. febr. 12. 19:30
 3/3 anonim válasza:
Engem is felcsigázott ez a gondolat, én a Nők Lapjában olvastam róla. Amit kicsit sajnálok-irigyelek, az az hogy Budapestről nem túl sok célirányba indulnak járatok, míg Nyugat-Európában már sokkal több úticél elérhető így.
2010. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!