Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lányok! Miért szoktátok a...

Lányok! Miért szoktátok a meztelen lábatokat feltenni a tömegközlekedési eszközök üléseire tavasztól őszig?

Figyelt kérdés
Ha ezt egy férfi teszi, az rendszerint felháborodásba torkollik, de egy nőnél nem. Miért?
2010. jan. 26. 10:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%

én még nem láttam olyan nőt, aki ilyet tenne. szerintem visszataszító és egyáltalán nem vonzó, egyik nem részéről sem


19/L

2010. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
én se láttam még SOHA ilyet
2010. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én sem szoktam feltenni, sőt nem is nagyon láttam olyat aki felteszi...
2010. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
hát nemtudom h miért csinálják azok akik csinálják de még én sem láttam és én sem fogom csinálni 18/L
2010. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
A mi örörünkre. :)
2010. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én vonaton fel szoktam, ha van hely. Az ok: alacsony vérnyomás + trombózisra való öröklött hajlam. Fáj is a lábam, ha 4-5 órán keresztül lógatom, meg félek is, hogy kialakul. Félóránként-óránként még sétálni is szoktam a kocsiban, hogy felfrissítsem a vérkeringésem, a hisztis utasok ezen szoktak hisztizni, hogy miért nem maradok nyugton. De jobban érdekel, hogy lehetőleg ne haljak bele az utazásba :)

Akik a négyeshatoson rakják fel a lábukat, az már más tészta, hisz ott max. negyedóra az út.

2010. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

én még sosem láttam ilyet! :O

itt kint Angliában, ahol élek természetesen sűrűn találkozom ilyesmivel, de itt cipővel együtt teszik fel a lábukat az ülésekre. pedig ki van írva, hogy tilos.

2010. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem láttam, de szerintem még mindig jobb, mint amikor a sáros csukáját teszi fel valaki az ülésre, ahová mások le szoktak ülni. Mert olyat viszont nem egyszer láttam.
2010. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit ne mondjak egy mezítelen férfi láb a tömegközlekedési eszközök ülésein elég furcsán nézne ki...:) Személy szerint én kifejezetten élvezem, ha egy hölgy csinálja ezt, hiába láb-fetisiszta vagyok... CSAK ÍGY TOVÁBB CSAJOK!!!
2010. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam ilyet csinálni, lány vagyok. Mi külföldön élünk, rengeteget utazunk és olyan jól esik mikor több órán keresztül az ülő helyzetből felrakhatom a lábam. Sőt továbbmegyek, ha nagyon meleg van és pl nyaralóhelyen vagyunk, akkor van hogy kirakom a csupasz lábfejem az ablakon. Bárki elitélhet ezért, de nekem jól esik, és ne itélkezz addig mig ki nem próbáltad!

Szerintem tök jó hogy észrevetted és feltetted ezt a kérdést, mondjuk nekem teljesen természetes tevékenységem ez nyáron, és sok ilyet láttam már, csodálkozok is hogy sokan nem láttak ilyet.

2010. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!