Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szlovákián lakom a szüleimmel...

Szlovákián lakom a szüleimmel és el szeretnénk menni kirándulni még az idén. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem engedhetünk meg magunknak nagy luxust...
2008. aug. 12. 19:02
 1/1 tade ***** válasza:
SZia en is Szlovakiaban lakom...Merre szeretnetek menni? Kulfoldre vagy esetleg Szlovakian belul? MI az az osszeg amit egy kirandulasra szeretnetek kolteni? Ha maradtok SZlovakian belul, en nagyon tudom ajanlani Alacsony Tatrat, vagy Kremnica kornyeket, vagy ott van Praga, de mehettek a Balatonra, ma mar Horvatorszag se kerul olyan sokkba....vagy 10.000 Sk-ert augusztus vegen mar mehetsz 1 hetre az olasz tengerparta is (Lido di Jesolo) Vagy nekem nagyon tetszett Erdely is...az is betakarod 8 ezerbol 1 szmelyre (vagy meg kevesebbol) en 3 eve fizettem 4200 korona korul, de en 1 magyar idos hazasparnal voltam szallason...szovval rengeteg a lehetoseg..:))
2008. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!