Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A nyár folyamán kér hétre...

A nyár folyamán kér hétre Angliába utazom. Milyen biztosítást kössek betegségre, balesetre és hol?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen váltsd ki az EU kártyát ezt ugyan ott lehet, ahol a taj kártyát, fizetni nem kell érte. Egy évig érvényes, és ugyanarra az ellátásra jogosulsz általa, amire bármelyik helyi ember. Mivel a legtöbb Eu országban nincs olyan körű támogatás az ellátásra, mint nálunk ezért emellett érdemes balesetbiztosítást is kötni, mert csúnyán pórul járhatsz, ha esetleg valamilyen műtétre kerülne ne adj isten sor, és utána benyújtanák a számlát. Mi OTP-nél vezetünk számlát, a családban többen is, így eddig mindig náluk kötöttem. Lehet választani, hogy alap csomagot, vagy extrémebbet szeretnél. Előbbi olcsóbb, míg utóbbi pl extrém sportokat is magába foglal. Gondold végig miket fogsz csinálni, utána dönts. Nekem olyan 350 ft körül volt a napidíj ha jól emlékszem. Biztosítást amúgy nagyon sok helyen lehet kötni, biztosítóknál, bankoknál, úgy tudom talán postán is.
2010. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az OTP sem rossz, de én, ha most kötnék, tutira a K&H-nál kötnék utas biztit :)
2010. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem Axa, de én elfogult vagyok.

Mindenképpen alaposan járj utánna, mert óriásiak a különbségek.

2010. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!