Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milánóban hogy működik ez a...

Milánóban hogy működik ez a bérletes dolog?

Figyelt kérdés
Kint fogok továbbtanulni és bérletet szeretnék majd venni. Olvastam hogy a diákbérlet 17 euróba kerül. Amire kíváncsi lennék hogy ebbe beletartozik minden? Metro,busz,villamos? És Milánón belül bármelyiket használhatom? Láttam egy képet hogy hogyan is néz ki egy ilyen bérlet és ott meg kell adni hogy honnan-hova. Ezért is érdekelne hogy működik pontosan. 17 eurót nem találok soknak ha mindent használhatok a városon belül,viszont ha csak egy kisebb útvonalra tartozik akkor elég drága.. meg akkor egyáltalán nem reális mivel valakinek hosszabb és valakinek rövidebb az útvonala... Természetesen a sulihoz lenne nekem az útvonal de ha mondjuk várost szeretnék nézni? Akkor mindenhova külön jegy?
2014. aug. 23. 13:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!