Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországban nászút?

Törökországban nászút?

Figyelt kérdés

Ti ajánlanátok török országot nászútra? Ha igen merre mennétek? Egyikünk se beszél perfekt nyelveken,a párom egy kicsit németül, én úgyahogy megtudom értetni magam angolul.

És aki nem ajánlja az mit ajánl helyette? Természetesen nagyjából anyagilag a "keretek" közt:) Előre is köszönöm, mindenkinek menni fog a zöldkéz



2014. júl. 3. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Törökország a világ egyik legszebb és kulturálisan is legérdekesebb országa.


Azt nektek kell tudni, milyen nászutat szeretnétek. Ha tengerpartot, három nagyon szép tenger közül választhattok.

Ha történelmet, az Égei-tenger parvidékén minden kődarab valamelyik mondavilág része, ha lüktető nagyvárost, Isztambulnál különlegesebbet el sem tudnék képzelni. Ha egzotikumot, akkor menjetek be Kappadokiába, vagy nézzétek meg Pamukkalét.


Nem fogtok egyikben sem csalódni.

2014. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó választás lenne. Pl Antalya környéke is jó, ezer utazási irodából választhatsz. Jó minőségű szállodákban lehet punnyadni, de emellett kirándulni is lehet többfelé. Szeptemberben is szuper idő van. Nekem tetszene :)
2014. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha egy kicsit délebre mentek el lehet adni az asszonyt tevéért cserébe ha nem jött be.
2014. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor arra nem megyünk mert én vagyok az "asszony":)
2014. júl. 8. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!