Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vennétek mosózsákot? Hordozhat...

Vennétek mosózsákot? Hordozható mosó"gépet"? Vegyek?

Figyelt kérdés

6900 ért láttam. 15 literes speciális vízálló zsák, alig 100 gramm és kisebb mint egy kólásdoboz.

Kell bele tölteni 3-4 liter vizet vagy kevesebbet es kis adag ruhat beletenni, kb 1 kilot. + szappant.

Utana lezarni, hogy vizhatlan legyen, majd nincs mas dolgom mint nyomogatni, gyurni benne a ruhakat, 30 mp vagy 3 perc nagy kosznal 15 perc mulva kivenni, obliteni.


Jobb mint a kezzel mosas es barhol lehet vele mosni, buszon is. Raadasul fekete igy a nap is felmelegiti.


Stoppolashoz, turazashoz, fesztivalhoz gondoltam. Megeri, vagy csak pepecselés?


2014. jún. 9. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja kiteritve kb akkora mint egy reklamszatyor, persze jobb anyagbol es tokeletesen vizmentesen le lehet zarni,
2014. jún. 9. 20:38
 2/5 Szafica válasza:
És ahol nincs kút/ csap,oda viszel magaddal +3-4 liter vizet?:D
2014. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talan 2 is eleg, amugy igen. Vagy patak? Forras? Ha bio mososzert viszek meg ki is onthetem.
2014. jún. 9. 20:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem extrem helyrol van szo ott altalaban van vizforras,
2014. jún. 9. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen létezik? :-D hol lehet kapni?

Amúgy szerintem ha víz úgyis van akkor zacskó nélkül is lehet mosni.

2014. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!