Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sikerult valakinek szallodai...

Sikerult valakinek szallodai munkaskent dolgozni a Holland Antillak valamelyik szigeten?

Figyelt kérdés
Netherlands Antilles Hollandiahoz tartozik. Holland Antillak-on szallodai munkaskent dolgozhatunk ugy mint Hollandiaban ?

2014. márc. 24. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Hollandiában érteni is kell a szakmához, idegen nyelveken beszélni, stb. Holland Antillákon elég, hogy fehér ember vagy, már abból is meg lehet élni...
2014. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Holland Antillákon elég, hogy fehér ember vagy, már abból is meg lehet élni..."


tényleg? te is ott vagy?

2014. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, én Budapesten élek.
2014. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
jaaaah, akkor onnan tudod ezt.....na, kérdezö, ha abbol indulok ki, hogy én Franciaországban élek, francia férjjel, állampolgársággal, és igysem tudunk kijutni Tahitire, mivel annyira nincs munka..még szállodában sem,söt kommersz üzletekben sem.. akkor a kérdésedre a válaszom, hogy szerintem nem sok magyarnak van szállodai vagy bármimás tapasztalata a H.Antillákat illetöen.
2014. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!