Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestre utazunk most...

Budapestre utazunk most januárban tudtok ajánlani olyan látnivalókat amelyek felnőtteknek és gyerekeknek is jó szórakozás?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatkert, Csodák Palotája, Természettudományi Múzeum, séta a Várban+Mátyás templom, Sziklakórház (kicsit drága a belépő).
2014. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Liget, Hősök tere, Állatkert, Vajdahunyad Vár...

Margitsziget

Andrássy út, pesti Broadway, Opera, Operett, Moulin Rouge

Budai Vár

Citadella

Parlament

Szamos Cukrászda a Körúton, Sugar Shop vagy az Andrássy úton vagy Újpesten

Tropicarium

Körút, Madách Színház

Mátyás templom, Dohány utcai Zsinagóga

2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Természettudományi Múzeum szerintem unalmas egy gyereknek. Csodák Palotája és az Állatkert a legjobb ötlet szerintem. Ha nem olyan kicsik a gyerekek, akkor esetleg még kalandparkba is lehetne.
2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen korú és érdeklődésű. Amikor én gyerek voltam kb. 5-5x rángattam el a családot oda és a Bélyegmúzeumba, mert annyira érdekelt (őket az ötödik alkalmakkor már kevésbé).
2014. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arimateia válasza:

A Cirkuszban mostanság kezdődik valami program, fél füllel hallottam a rádióban.

Csillagvizsgáló. Az összes rokonomnak (kisebbeknek is) tetszett.

Budai labirintusban olajlámpás túra. Érdekes és nem túl megterhelő.

Tavaly nyáron voltam a Pál-völgyi barlangrendszerben, hát valami hihetetlen élmény volt! Nem is gondolná az ember, hogy Budapesten ilyen van. Kamasz húgom, párom kamasz húga is odáig volt meg vissza. Fizikailag kicsit megterhelőbb, de földalatti földrajzóráktól kezdve a kincskeresős szülinapig minden van.

Libegő, János-hegyi kilátó, gyermekvasút. Ez is egy egész napos program.

Az alagút Clark Ádám tér felőli oldalán be lehet menni a Lánchíd kábelkamrájába, a szervizjáratba, közben a hídmester mesél a munkájáról.

A Kopaszi gát nagyon szép hely, de érdemes éppen aktuális programot is keresni. Játszani ideális.

Extrémebb programok kedvelőinek ott a Horror háza.

És van egy csomó "pánikszoba", ami nem félelmetes, hanem különböző feladatokat kell megoldani ahhoz, hogy kijuss egy szobából.

2014. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy a gyerekek 9 és 12 évesek.
2014. jan. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!