Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni nyaralni...

Hova érdemes menni nyaralni 2014-ben? Utazási irodával éri meg jobban vagy ha magamnak szervezem?

Figyelt kérdés
Olyan 60 000 ftöt szánunk egy főre plusz még olyan 20 000 ft a reptéri illeték, szóval, hogy 80 000ft-ből kijöjjön egy főre.
2013. nov. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80ezerből egy buszos utazás jön ki. a reptéri illeték több mint 20 ezer ft.Utazási irodával egyszerűbb és az biztosabb. Szerintem....
2013. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg fogod magad és elutazol vonattal Splitbe. A vonatjegy kb. 23-25eFt. Szállást találsz eléggé kedvező áron, akár 40 E/éj/apartman. Szálláskeresésben ha kell, szívesen segítek.

Továbbá ezen a honlapon is találsz utazási ajánlatokat!

2013. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Saját szervezés.

Nézz szét a Wizzair, illetve Ryanair foglalási oldalain.

KEress kedved szerinti szállást valamelyik szálláskereső oldalon.

Még ne vegyél semmit, mert még az egekben vannak az árak. Csak érleld magadban, hova szeretnél elmenni.

Feléből kihozod, mintha irodával mennél el. 80-ból szinte bárhova mehetsz már.

2013. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Last minute úttal több hely közül is választhatsz. Ha meg van a dátum mikor leszel szabin, akkor előtte 2-3 héttel kezdj el utakat nézni. Én rendszerint így utazom, volt, hogy hétfőn fizettem be az utat és szombaton utaztam töredékéért, mint mások. Nekem bevállt ez a megoldás.
2013. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Melyik utazási irodánál? Ez csak elő és utószezonban olcsóbb!Pl : Én is mentem nyáron utolsó pillanatban fizettem ki,de csak annyival volt olcsóbb,hogy nem kellett felárat fizetnem! Ahol előtte voltam 2 héttel,azt hónapokkal korábban lefoglaltam és aki ugyanoda jött és előtte 2 nappal fizette be,2 ezerrel fizetett kevesebbet mint én.
2013. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" reptéri illeték több mint 20 ezer ft"


Miért kell ezzel így külön számolni??



Csakis magán szervezést javaslom ja olcsót akarsz.

2013. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a jó ebben az oldalban, hogy betér mindenféle ember válaszolni, elmondja a saját élményeit és ezzel összezavar, ha nem vagy képes értelmezni egyszerű mondatokat.

Ez azért van, mert mindenki arról mesél, ameddig az evolúció szintjén eljutott.

NE INDULJ NEKI IRODÁVAL KÉRLEK.

Légy önjáró.

2013. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!