Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olaszországban és Franciaorszá...

Olaszországban és Franciaországban milyen árak vannak ilyen téren?

Figyelt kérdés
Cipőt szeretnék venni de azt hallottam hogy ott kint 3x annyi.Ez igaz?Valamint külföldön lehet kapni jó karácsonyi dolgokat? Szóval milyen árak vannak ebben a két országban?
2013. nov. 17. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A cipő dolog csak annyiban igaz hogy ott többen költenek márkásabb cipőkre (pl.: Gucci)

A karácsonyos piacon is nagyobb a kínálat, de csak a nagyobb városokban. Mivel kint "drágább" az élet a magyar árakhoz viszonyítva ezért én azt mondanám, hogy minimum 1,5X drágábbak a dolgok.

2013. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha szigorúan átszámoljuk az összegeket, akkor valóban drágább, ám ha a fizetések és árak arányát vesszük, kiderül, még mindig egy magyar fizet többet. Ha itthon veszel egy cipőt 20.000 Ft-ért, azért cca. 3 napot dolgozol. De ha kinn veszel egy 100 €-os cipőt, azért cca. 1,5-2 napot dolgozol.(Mármint ha kint keresed meg a pénzt.) A magyar "fizetések" mára olyannyira nem érnek szinte semmit, hogy mára a régen olcsónak számító országok is drágák egy magyar pénztárcának.
2013. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért számít, hogy mi,yen cipő. Például a fent említett Gucci jóval olcsóbb, mint Magyarországon, mert nálunk az alapárra még rápakolnak 27% áfát is, így meglepő módon a luxuscikkek külföldön olcsóbbak.
2013. nov. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy itthon mennyit adsz egy cipőért? Én már vettem mind a két országban nagyon jó áron szuper bőrcipőket (ez 50€/pár kb.). Meg drágábban is.
2013. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!