Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti melyiket valasznatok?...

Ti melyiket valasznatok? Magyarorszagon maradni, vagy kimenni kulfoldre?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok,ma kaptam munkat, es decemberben mennek ki kulfoldre es nem tudok donteni...es nem par hetrol lenne szo,hanem evekig....ha mennek is,ott kell hagynom a munkat amit ma kaptam...szerintetek? ti mit tennetek helyemben?

2013. okt. 25. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben. Ilyen egyszerű.
2013. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem ilyen egyszerű.

Melyik meló érdekel, melyiket szeretnéd csinálni?

Melyikből tudsz megélni?

Lakhatás hol, milyen, mennyiért biztosított?

Családdal vagy egyedül?

Nyelvtudás?


Szóval szerintem gondold végig alaposan mielőtt döntesz.

2013. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ott egy ora 2000 vagy tobb...elso honapban minimal oraber 2000...egyedul mennek ki de ott vannak barataim veluk megyek...d
2013. okt. 25. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
A fizetés nem minden, hisz a megélhetés is drágább, azt vesd össze, ne csak a bevételed nézd.
2013. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha otthon is megélsz nagyobb gond nélkül, akkor ne gyere külföldre. Hasonlítsd össze a fizetést és a megélhetés költségit, hogy hol mennyire jönnél ki, akkor láthatod hogy megéri-e vagy sem. Ha mondjuk csak havi 50-150 €-t tudnék megtakarítani a külföldi béremből, nem jöttem volna el.
2013. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arányaiban NEM drágább a megélhetés, ha a fizetéssel hasonlítod össze.

Amit itthon kaptál munkát az mennyire biztos? Bejelentenek? Nem fognak rövid idő után elküldeni? (Ahogy itthon szokás)

De: a kinti cégről milyen infóid vannak? Ha magyar cég, akkor felejtős, mert azok csak átráznak.

A 2000.-es órabér Ft vagy euró? Ha Ft, még akkor is elég magas a kinti bérekhez képest. Ez havi 2,500.- euró lenne, ami még ott is egész magas.

Mielőtt döntesz, feltétlenül informálódj megfelelően.

2013. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha hollandiáról van szó ott pl a kaja kb ugyanannyi mint otthon a lakhatás meg drágább valamivel szal ha megkapod a minimálbért akkor már simán megéri.
2013. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!