Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőjegy vásárlás (? )

Repülőjegy vásárlás (? )

Figyelt kérdés
Most Frankfurtba vagyok. Haza Bp-re megvan a jegyem, de még nem tudom hogy jöjjek vissza! Most néztem hogy a malévnál a retur jegy csak 37000 ft. Ha oda vissza venném meg! Tehát ha januárba jövök vissza és kb júliba jönnék vissza, de ha valami miatt mégse júliusba utaznék, akkor kellene valamit fizetni, azért mert nem utaztam? Ha törlöm a foglalásom júliusban?
2009. nov. 12. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

azért nem, egyszerüen nem mész, de a pénzt nem kapod vissza.

viszont lehet kötni olyan biztosítást ami arra való hogy ha nem tudsz elutazni akkor vissza kapd a pénzedet, nem tudom hogy erre is lehet, de mi minden nyaralás elött kötünk ilyet, mert kitudja mi jön közbe, és van hogy 4000 € körül is fizetünk egy útért.

egyébként a rossz hogy frankfurtból csak Malév meg Lufthansa megy.

2009. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja hol laksz frankfurtban, megkérdezhetem?
2009. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem Frankfurtban lakom, Idstein-ban! Csak az a repülőterem van...de minden héten járok Frankfurtban!
2009. nov. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!