Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Félárú (diák) jeggyel igénybe...

Félárú (diák) jeggyel igénybe vehetem a MÁVnál az útmegszakítás lehetőségét?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

"Érvényes menetjeggyel az utazás oda- és visszaútban tetszőleges számú alkalommal megszakítható, és később tovább folytatható. Útmegszakítás esetén a menetjegyet az útmegszakítás igazoltatása céljából a vasútállomás ügyeletes alkalmazottjának a vonat megérkezésétől számított egy órán belül be kell mutatni.

Ha az utas utazását jegykiadásra be nem rendezett vasútállomáson (megállóhelyen vagy olyan vasútállomáson, amelyen a vonat érkezésekor a szolgálat szünetel) szakítja meg, az útmegszakítást - leszállás előtt az utas kérésére - a jegyvizsgáló igazolja. "

2013. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból is megerősíthetem az előző választ. Sokszor szakítottam meg már az utazást 50%-os jeggyel. Az idézett szabályzat szerint készségesen rávezették a pénztárban.
2013. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 wapo ***** válasza:
Ha nem levelező tagozatos hallgató vagy akkor igen. A levelezősök nem élhetnek ezzel a lehetőséggel. Nekik CSAK a lakhely és az iskola viszonylatában van lehetőségük 50%-os kedvezmény igénybevételére.
2014. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!