Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen jó zenéket tudtok...

Milyen jó zenéket tudtok utazáshoz?

Figyelt kérdés
Két nap múlva indulunk nyaralni, és valami jó kis, hangulatos válogatást szeretnék összeállítani slágerekből az útra. Tudnátok olyan számokat mondani, amik szerintetek elengedhetetlenek? Magyar, külföldi előadók egyaránt játszanak, de semmiképp ne legyen dubstep vagy bármi ilyen modern stílus. Előre is köszönöm! :)

2013. júl. 16. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Elengedhetetlenek? :DD

Külön, csak utazáshoz nem tudok zenét.

Utazáskor is ugyanazokat hallgatom, mint itthon, annyi különbséggel, hogy nem hangosan és énekelve, hanem szimplán füldugóval hallgatva.

2013. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kansas, és Eagles összes száma :)
2013. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. júl. 18. 12:18
 4/5 anonim válasza:
100%
Red Hot Chili Peppers és Nirvana a kedvenceim, meg nekem van Aerosmith, Bullet for My Valentine, Guns 'n' Roses és egy kis Eminem is :D De nem tudom te miket szeretsz, mert ha például a popot, akkor ezzel sokat nem mondtam neked :D
2013. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő totál eltalálta :D Nálam is kb ezek a kedvencek, szóval volt belőlük bőven..:D
2013. júl. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!