Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen a Velencei-tó?

Milyen a Velencei-tó?

Figyelt kérdés
Augusztus első hetében készülünk nyaralni a Velencei-tóhoz. Még nem jártunk ott ezért érdekelne hogy melyik részére érdemes menni? Homokos a a part és a víz? Kell-e fizetni a strandolásért, vagy csak a parkolásért. A neten semmi infót nem találtam. Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 10. 10:45
 1/4 anonim válasza:

Én kb 2-3 hete voltam ott, nagyon jó meleg volt, az elején (100 méterig) nem olyan nagyon iszapos, de 100 m után már az a besüppedős. Mi Agárdra szoktunk menni, a strand szerintem borzalmas..kicsit régimódi. Van 2 strandja Agárdnak: fizetős és nem fizetős. Mi a fizetősön voltunk, azt hiszem olyan 400-500 ft a diák. Parkolásért is kellett fizetni.

Agárd központja jó, van sok féle élelmiszerüzlet (Penny, Lidl). Van gyógyszertár, mindenféle ajándékboltok, éttermek, ezek mind a strand közelében. A vonat is a strandnál áll meg. :)

Remélem, hogy tudtam segíteni, a többi helyet nem ismerem a tó környékén.

2013. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ja azt még elfelejtettem mondani, hogy a strand be van füvesítve, van egy homokosabb rész, ez gondolom a röplabdának van kialakítva. Van egy kis mini öböl, ez olyan dagonyás, ami a kisgyerekeknek jó :D

Vannak ott ilyen kis büfék, bár nagyon kevés az ülőhely hozzá. Ha korán mentek, akkor találtok még árnyékos-fás helyet, de ha dél körül mentek, akkor feltétlen vigyetek majd napernyőt, mert nem mindenhol van fa!!

Összegezve: nekem a strand maga nem volt szimpi, az ingyenes strandon pedig rengetegen vannak.

2013. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nehéz találni információkat a velencei-tavi strandokról...

[link]

2013. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. júl. 10. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!