Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki tud segiteni abban...

Valaki tud segiteni abban hogy Bécsből, reptérről hogyan lehet eljutni Győrbe? Vonattal, vagy busszal inkább? Győrbe mindegy hogy vonat vagy busz megállóba érkezek. (végülis egy helyen van. :D)

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Bécsből megy vonat Győrbe, ha jól tudom ugyanúgy 29 euró azaz kb. 10.000 ft, mint Pestig (de lehet, hogy kicsit olcsóbb, de azért sokra ne számíts):D


A Westbanhofon megy keresztül és Hütteldorfon azt hiszem (München-Pest között közlekedik).


A busz csak éjjelente megy, sokkal kényelmetlenebb és lassabb, bár diákoknak olcsóbb (felnőtteknek meg drágább). A vonat kb. 15x jön naponta és gyorsabb is meg kényelmesebb.

2013. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Még oda irom h déli 12.00 ről van szó,

és megkérdezném hogy a reptérről egyértelmüen eltudok jutni a westbahnhof-ig? illetve megtalálni az oda vezető vasut vonalat? avagy buszjáratot?

Mennyi idő mig beérek?

neharagudj a sok kérdésért, de elég esélyes vagyok a tégelyésre, és a lehető leghamarabb kell megtennem ezt a távot.

Nagyon köszönöm az eddigi segitséget is! :)

2013. jún. 19. 21:34
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez például komoly?:O 84 000ft?:O

2013. jún. 19. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a főoldalt jeleníti meg, de lehet éppen komoly is.


Példának kedvéért ha a német vonat oldalán vásárolom meg a jegyet münchentől pestig, az éppen 200-300 euró is akar néha lenni. A magyar oldalon kell :D


Fejből nem tudom, hogy jutsz el de ha jól emlékszem 1 metróátszállás, holnap megnézem és leírom, ha az jó!

2013. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon jo koszonom! :)
2013. jún. 19. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jól emlékszem :)

A reptéren felszálsz a CAT (city airport train) vonatra, ami elvisz aLandstraße/Wien Mitte állomásig. Ott a NARANCSSÁRGA vonalra kell átszállni Ottakring irányába, a 7. megálló a Westbanhof. A bécsi metró elég csiga, 20 percet erre rá lehet számolni. Ha nem tudod megállapítani a narancs vonalnál melyik irányba menj, akkor csak azt jegyezd meg, hogy Simmering a ROSSZ és Ottakring a JÓ irány:)


A CAT jegy 11 euró, a tömegközlekedéses télen olyan 2 euró körül volt, most nem tudom pontosan.


VOnat fél-1 óránként megy naponta, ha jól láttam, az általad megjelölt időpont környékén. Viszont a MÁV oldala azt írja, hogy az árvíz miatt gondjaik vannak, érdemes lenne az utazás előtt felhívnod őket. Viszont annyiból mázlid van, hogy a jegyre csak 9 eurót ír az elvira :)

2013. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még valami: CAT is félóránként jár, kb. egészkor és félkor mindig. Elv. 15 perc a menetidő de az osztrákoknak ezt nem feltétlen kell elhinni...:)
2013. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!