Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha külföldön...

Mit tegyek ha külföldön szeretnék tanulni, de a szüleim nem tudják kifizetni?

Figyelt kérdés
A szüleim nem tudják kifizetni az egész külföldön tanulással járó dolgot, ezért nem tudom mitévő legyek. Hallottam éves, két éves programokról, de mindegyik elég sokba kerülne. Az ösztöndíjhoz nem tudom, hogy elég rátermett lennék-e, nem vagyok kimagasló tanuló, inkább erős négyes. Remélem tudtok segíteni!

2013. jún. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

www.afs.hu drága, de vannak nagyon jó ösztöndíjjak és nem a tanulmányi eredmény számít.


Próbálkozni kell, hátha te kapod meg. Ha igen szuper és utazol, ha nem akkor sem veszíthetsz semmit.

2013. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vállalj majd munkát külföldön a suli mellett, a legtöbben így oldják meg, ha nem kapnak ösztöndíjat...
2013. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám mindig azt mondogatta: fiam, ha ilyen buta vagy, szegődj el borbélyinasnak. Aztán hogy, hogy nem, bankigazgató lettem...
2013. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!