Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olyan oldalakat, blogokat...

Olyan oldalakat, blogokat keresek, amelyek tanácsot adnak, hogyan utazzunk, éljünk a "világ körüli utunkon". Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt egy példa : [link]


Igaz, ezen alig találni valamit, de ezt találtam most.. hirtelen felindulásomban.

Itt is ajánlanak pár dolgot, de olyat keresek, ahol több dolgot írnak le és mindenfélére ajánlanak valami megoldási lehetőséget, vagy bemutatják, ők hogyan tették.

Ahol esetleg vannak képek is, esetek, linkek...minden, amivel megkönnyíthetjük dolgunkat. Pl.: Mire kell figyelni az egyes országokban? Milyen munkaerőt keresnek rövidtávra? Persze jó, ha az oldal frissítve van.

Az is jó, ha van ajánlat, hova menjünk, mit látogassunk. Engem leginkább a természet érdekel, tehát különlegesen szép, vagy kalandosnak ígérkező útvonalakat, helyeket keresek, de mivel szeretném, ha sok minden összegyűlne, ezért jöhet más is. Mindenféle. (Csak ne "luxusezmegaz"...) Én is keresgélek.


Köszi előre is! Sziasztok!


Lepontozás nincs!!!


2009. okt. 6. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szi, az utazas.com oldalan a forumban rengeteget olvashatsz, de sok-sok ido kell hozza!
2009. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Lonely Planet oldala elég jó:


[link]

2009. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. Várok többet.:) Merészebb vállalkozásokról is. Habár inkább főképp arról. És persze előny, ha magyarok utazásáról van szó magyar nyelvű oldalon, ha kevés is van...


Ezeket találtam: [link]


[link]


Olyat sajna eddig nem találtam, ami leginkább érdekelne...tényleg minimum (max. sátor) luxussal, spontán. Lehet, én vagyok őrült és mazohista, de nemigen (csak kevéssé) készülnék rá pénzben, intézkedésben, csakis információkban, hogyan lehet könnyebben boldogulni, hisz akinek van elég pénze, az mindent elintéz. Ha előre tervezek, az "nem tapasztalás", egészen más.

Szeretnék hasonlóan megtapasztalni egy kultúrabeli életet, nem csak úgy, mint aki odajutott a kényelemből és nézelődik....igaz, vannak határok, mert hiába próbálom felkészíteni bizonyos dolgokra a szervezetem...Indiában egyszerűen akkor is ételmérgezést kapnék a legtöbb kajától.

2009. okt. 12. 01:28
 4/4 anonim válasza:
Szia végülis sikerült eljutnod valahová? Én szeptemberben indulok, de kéne egy kis csapat. Semmi luxus, pont úgy terveztem mindent ahogy írtad. Ha van kedved írj és csatlakozz.
2011. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!