Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországi nyaralás hogy...

Vizéli László kérdése:

Horvátországi nyaralás hogy gazdaságosabb?

Figyelt kérdés
Olvasgattam hogy ha a tengerpartra akarunk kijutni, fizetőkapukon kell áthaladni (Opatija) ami átszámolva kb 15000 ft-ba jön ki. Viszont ha elkerülöm a fizetős utakat, az a hegyeken keresztül visz állítólag, ahol kicsivel több az autó fogyasztása. Diesel autóval mennék. Szerintetek melyik variáció lenne költségkímélőbb? Az utazási idő nem számít, lényegtelen hogy pályán mondjuk 3 órával rövidebb lenne az út időben. A válaszokat nagyon szépen köszönöm.
2013. ápr. 30. 15:44
 1/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Igen, Horvátországban fizetőkapuk vannak az autópályákon, és nem olcsó a díj, mert szakaszonként kell fizetni. Ha az idő nem számít, akkor menj sima főutakon, de tartsd be a megengedett sebességet, mert nem biztos, hogy jól járnál egy büntetéssel.
2013. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is e felé húzódom, mert szerintem ha azt amit a pályára elköltenék inkább bele tankolom az autóba jobban járok, és legalább látok is valamit, nem csak elsuhanok az országon.
2013. ápr. 30. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, de semmit sem fogsz látni, csak életveszélyes korlát nélküli szerpentineket!


Amúgy van egy nagy ellentmondás abban amit írsz.

Spórolni szeretnél, de Opatijába mész, ami az egyik legdrágább horvát település.


Amúgy egyszer régen mi is kipróbáltuk az autópálya nélküli opciót.

Senkinek sem ajánlom!!

2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Opatijat csak irányadónak írtam ki, konkrét hely még nincs. Köszönöm a válaszod. Ha ezt tapasztaltad akkor már meggondolandó a dolog.
2013. ápr. 30. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Miután sűrün járok H.országba, így van rálátásom a dolgokra.

Ha írsz egy privátot, segítek.

2013. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!