Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Erdei suliba megyünk? Miket...

Erdei suliba megyünk? Miket kell sztetek feltétlen vinnem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam ilyenen, de utánanéztem mi ez. Táborozni, sátrazni viszont milliószor voltam már, bár nem tudom milyen szállásotok lesz.

Ruha:

-Ruhának mindenképpen olyat vigyél, amit nem sajnálsz, lehet, hogy sár lesz, kosz lesz, ha kint vagytok a természetben. Vigyél azért sapkát-sálat, nem lehet tudni, milyen lesz az idő.

-A cipőd is legyen strapabíró, mert ha esik, akkor nem jó, ha könnyen beázik, és abban tocsogsz egész nap, és legyen kényelmes, ha mentek nagyobb sétákra, túrákra.

-Vigyél 2-vel több zoknit, ha eláznának vagy ilyesmi, legyen kéznél egy száraz.

-Pizsamának valami vastagabbat tegyél, hosszú alsó-fölsőt, trikót- nem tudom mennyire vagy fázós, vagy hogy lesz-e fűtés-, de az éjszakák még hidegek, és a faházak pl. nagyon ki tudnak hűlni.


Tisztálkodás:

-Ha több napra mentek, értelemszerűen: tusfürdő, egy kisebb törölköző, fogkefe, fogkrém, papucs, hajgumi, fésű

-dezodor?

-egy guriga wc papír nem árt (nem tudom lesz-e)

-egy 100-as csomag papírzsepi


Egyéb:

-hátizsák, azt könnyű cipelni

-esőkabát, esernyő

-zseblámpa éjjelre

-telefontöltő, vagy töltsd fel a telefonod előtte

-ragtapasz

-valami szórakozás az útra (könyv vagy zene vagy bármi)

-nem tudom hány évesek vagytok, szerettek-e kártyázni, vagy vmi kisebb társas, ha befér, és lesz rá lehetőség

-tolltartó, tanszerek

-fél literes üveg, hogy tudj vinni magaddal innivalót, ha elmentek otthonról


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudsz valamit hasznosítani :)

2013. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én sokszor voltam erdei suliban.

-ruhák(minden napra egy+váltó és mindenképp pakolj be jobb és rosszabb időre is)

-törölköző (egy nagyobb is elég, esetleg még egy kisebbet)

-cipő (túracipő, esetleg sportcipő, valamint én szoktam vinni gumicsizmát, ha nagyon esne [volt már rá szükségem])

-tisztálkodáshoz(tusfördő, esetleg sampon, ha lány vagy arclemosó, krém...stb amit használsz)

-Ha erdősebb helyre mész kullancsirtó spray

-én mindig viszek inni (kb. 4 1,5 l-es vizet szoktam vinni, de attól is függ hogy hány napra mész és hova)

2013. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-es vagyok:

-hátizsák

-esőkabát

-zsepi

-mindenképpen praktikus és kényelmes ruhákat vigyél!

2013. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!