Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budaörsre a Kelenföldi pu-ról...

Budaörsre a Kelenföldi pu-ról megy egy busz ami a budaörsi benzinkútnál áll meg. Hol, melyik utcában van ez a benzinkút? Messz van az Auchantól?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
az már nem a benzinkútnál áll meg hanem a másik oldalon a mekinél meg a media markt-nál... a sims M7 Érdivel gyere... kb.10-15 percre van az auchantól... elindulsz a megállóból a media markt felé... Peugeot mellet is mész, és jobbra a Peugeot után lesz egy főút, bemész és a baumaxhoz visz... onnan meg átmész 3-4 zebrán az auchanhoz
2009. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor a kelenföldiről menjek az Érdi busszal?

És mi az a sims?

A meki az auchan oldalában van, igaz?

2009. szept. 3. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
igen az érdi m7-tel... a sims az sima akart lenni:D a meki az a megállóban van ahol leszállsz a buszról... ott látni fogod a megállóból a Media markt-ot... mész felé... túlmész rajta és lesz 1 Peugeot szalon... utána még lesz vmi kis telek de az nem érdekes... jobbra amerre a járda megy bekanyarodsz és 100-200 méter a baumaxig, ott látni fogod az Auchan-t
2009. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! aranyos vagy!
2009. szept. 3. 21:41
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Ha még itt vagy, szerintem egyszerűbb lenne (nem kellene annyit gyalogolni), ha Kelenföldről elmennél a Móricz Zsigmond körtérre (7-es busz talán 3 megálló), ott felszállsz a piros 40-esre (bár most új számozása van), és elmész a végállomásra. Az auchan előtt tesz le a busz.

Kicsit bonyolultnak tűnik, de hidd el, sokkal kényelmesebb!

2009. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kelenföldről miért menjen be a Móriczra, mikor a 40-es busz megáll Kelenföldön is? Kicsit értelmetlen lenne...


A 40-es és a 240E jelzésű busz is megáll a Sasadi úton. Ez a Kelenföldi pályaudvar "autópálya felőli" vége. Tehát amikor leszállsz a vonatról, akkor a sínek alatti aluljáróban nem a pályaudvar irányába indulsz el, hanem a másik irányba. Kimész az autópályáig, ott átmész a felüljárón az út másik felére, és ott a buszmegálló, onnan indul a két jelzett busz.

2009. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Oda felé sikerült az érdi bussz al, ahogy az első válaszadó ajánlotta.Visszafelé már nem jöttem, mert nem tudtam, hogy lehet az autópálya másik oldalára átjutani. 40-es busszal jöttem vissza. Egy kedves budaörsi nénike segített.Csak azt nem értem,hogy abban az időben hogy jött a 40-es ,amikor a bkv menetrend nagyon kevés , ritkán indított járatokat jelöl.

Lényeg,hogy megjártam! köszi mindenkinek!

2009. szept. 5. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!