Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt készül el az...

Mennyi idő alatt készül el az új útlevél? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
És a személyigazolványt mennyi idő alatt postázzák ki?
2009. júl. 28. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést az okmányirodában kellene föltenni, ők tudják, hogy mennyi igény van beadva, és hozzávetőleg pontos időpontot adnak meg, de általában az a végső időpont, lehet hogy annál hamarabb is meg tudják csinálni.

És hogy mennyibe kerül? Attól függ... gyereknek nyugdíjasnak, vagy aktív keresőnek kell, és hány évre?

Szóval így erre sen lehet egyértelmű választ adni.

Útlavél 2000-15000 Ft között a fentiek függvényében.

2009. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én július 2.án mentem be útlevelet csináltatni. Az csütörötki nap volt. Nem volt pénzem arra, hogy az alap díjnak a dupláját fizessem ki a sürgősségért, ezért 7500ftos csekket befizettem. Meg volt minden, fotózkodás, ujjlenyomat, és azt mondták, hogy 1-1,5 hét múlva érdeklődjek. gondoltam hétfőn már felhivom őket, mit veszithetek..


Nem vették fel, ezért kedden bementem személysen érdeklődni, és kész volt. 2 teljes munkanap telt el az igénylés és a teljesités között.


Kihasználják, hogy képesek az emberek kifizetni akár 15.000-t is, a sürgősség miatt. Pedig nem voltunk kevesen akik csak az útlevélre vártak. Mivel július 1.-je köztisztviselők napja volt..és én 2.-án voltam bent. fél 10re értem oda, és 94 várakozó volt előttem csak az útlevélnél..a lényeg az, hogy még így is hamar kész lett. A helyedben nem fizetnék a sürgősségért.

2009. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Remélem másfél, max 2 hét alatt kész lesz:)
2009. júl. 30. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!