Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik légitársasággal lehet...

Appleee03 kérdése:

Melyik légitársasággal lehet magunkkal vinni kutyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Spanyolországba utaznék majd, és van egy kiskutyám áprilisban született kis westie... valaki nem tudja melyik légitársaságnál lehet magammal vinni, persze ketrecben...

Nagyon köszönöm a segítséget



2012. júl. 23. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak külön cégek akik ilyenek megszervezésével foglalkozik, Készülj fel nem lesz olcsó mulatság. Nem tudod inkább itthon hagyni valakire? Vagy panzió?
2012. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj Ági, hogy élni megyek ki,s nem tervezem, hogy visszajövök ide.. tudom,hogy sokba fog kerülni,csak így aránylag szeretném tudni,hogy kb mennyibe fog majd kerülni, mire számítsak
2012. júl. 23. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ismiek USAba koltoztek es hoztak magukkal a kutyat, aminek a koltsege szinte annyiba kerult mint egy extra repulojegy. Szoval keszulj fel, hogy sokba fog kerulni.


Raadasul 6 honapos kor alatt lehet, hogy nem is lehet vele utazni a kulonbozo oltasok hianya miatt.


A legjobb ha felhivsz minel tobb legitarsasagot mert az a BIZTOS es nem az amit mi itt tippelgetunk!

2012. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja értem. Akkor muszáj vinni. Egy ismerösöm dubai-ba költözött 3 kutyával 250.000volt kutyánként. Kocsival nem tudtok menni? sokkal egyszerübb lenne még ha jóval hoszabb is..... na meg utána kell nézni hogy mik kint a szabályok van ahova nem könnyü kutyát kivinni mert x hét karantén kell meg ilyesmi.
2012. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A papírok rendben vannak, megkapott minden oltást, van chip, útlevél mindene megvan, spanyolországba vihető beszéltem az állatorvossal.


akkor inkább a kocsit ajánlanátok?

2012. júl. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!