Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztriában bankszámla nyitásh...

Ausztriában bankszámla nyitáshoz mi kell?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok pénz!
2012. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy ideiglenes lakcímkártyát kell bemutatni, valamint vagy személyi vagy útlevél kell.

De jó lenne, ha valaki megerősítene, mert én is bankszámlanyitásra készülök. :)

2012. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ugyanaz kell mint itthon: személyes dokumentumok. Nem kell kinti lakcím, ideiglenes sem.
2012. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi valóban csak személyes okmányok kellenek hozzá ideiglenes lakcím nem.
2012. júl. 17. 22:18
 5/9 anonim válasza:

Te már meg is csináltattad? :)

Mennyi ideig tartott és mikor kapod meg a kártyát? Köszi előre is. :)

Ideiglenes lakcím tuti nem kell hozzá? Nekem azt mondták. Lehet bankfüggő.

2012. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen raiffeisen banknál lett nyitva elég volt a magyar lakcím azt mondtak 1-2hét a kártya.
2012. júl. 20. 06:26
 7/9 anonim válasza:
Kinti lakcím, útlevél. Ha kinti lakcímed van, egyszerű a dolog, nem sz...kodnak. Ha nincs lakcímed akkor 3 havi kereseti igazolás (Lohnzettel)
2012. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kelett kereseti igazolás sem,nem szórakoztak az nap lett nyitva a számla amelyik nap munkába álltam.
2012. júl. 21. 21:50
 9/9 anonim válasza:

Akkor mindenkinek más én 2 hónapja nyitottam a Raiffeisennél és amint az előbb leírtam ezt kérték.

Mikor megkérdeztem, hogy minek nekik a 3 havi kereseti igazolásuk akkor mondták, hogy a magyartól kell. mire mondtam, hogy bocs de én kint is élek és dolgozom. Erre mondták, hogy az más, ha van kinti lakcímem. Ezek tudatában már nem kértek semmit, simán megnyitottuk.

2012. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!