Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Elszeretnek...

Duffyyd kérdése:

Mit gondoltok? Elszeretnek majd koltozni, es igazabol Buenos Airesen, Madridon, New York, LA-en gondolkoztam eddig.

Figyelt kérdés
a penzbol szerencsere van "eleg" persze nem vagyok milliomos ne gondoljatok azt...szoval nagyon vagyodom Buenos Airesbe mert jo messze van innen,es imadom az argentin embereket,es nagyon tetszik a varos, viszont Madridba is vagyom nagyon mert az egy igazi belevalo europai varos , es 1 csomo spanyol ismerosom van aki ottani stb.Viszont ha azt hallom h New York..na akkor kesz vagyok teljesen mas vilag,mas emberek,mas elet MINDEN MAS! Oda is nagyon vagyom. Es ott van meg LA..na nekem az egy alom lenne, nem is tudom szavakkal leiirni...Szoval ezeken gondolkozom de 1xeruen nem tudok donteni...Elszeretnek innen menni mert nem erzem itt jol magam...ne haragudjatok de nagyon xar helyen elunk. Valakinek vmifele tapasztalat , aki jart ezekben a varosokban es mondjuk az eletmodrol,emberekrol,es a koltsegekrol ? Elore is koszi.

2012. jún. 28. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
New York, nagyon egyszerű a közlekedés is ott, és ha kapsz jó állást, akkor megélni is könnyű, tapasztalataim szerint legalábbis.
2012. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Spanyol, angol perfektül megy?

Az USA-ba csak illegálisan mehetsz dolgozni, Argentínában sem lesz könnyű munkavállalási engedélyt kapni. Madrid a legreálisabb cél a számodra, mivel EU tag, így szabadon bevándorolhatsz. Viszont arrafelé is nagy a munkanélküliség, így csakis jó szakmával van esélyed elhelyezkedni (ez nyilván Buenos Airesre is igaz, csak ott még nehezebb elintézni, hogy munkát kaphass).

2012. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! :)) Spanyol igen, az angolon meg egy kicsit kene csiszolni. Ettol felek en is h. nem fogok tudni munkat talalni es nem tudok majd megelni. :S
2012. jún. 28. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha Spanyolország gazdaságilag stabil lábakon állna, akkor Madridot javasolnám én is, de jelenlegg még az is elképzelhető, hogy a görögök sorsára jutnak...

De ha ilyen New York meg LA léptékben gondolkodsz nem jutott még eszedbe Ausztrália? Békésebb és "színvonalasabb" ország, mint az USA.

2012. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ausztrálián nem igazán gondolkodtam, meg annyira nem is vonz..:/ Úgy gondolom Ausztrália 1 kicsit mindentől úgy elvan szigetelve..és én nem szrtnk olyan helyen élni...De azért köszi.:)
2012. jún. 29. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem könnyebben szerezhetnél munkát Buenos Aires-ben és Madridban viszont egyiknek sem túl fényes a gazdasági helyzete. NYC és LA lenyűgöző helyek. egyszer volt szerencsém eljutni NYC-be, teljesen beleszerettem és azóta tudom, hogy ott akarok élni. sajnos még van egy évem itthon a suliban, de jövő nyáron megyek NYC-be. szerintem ha tényleg tetszik, akkor merj nagyot álmodni és irány Amerika. 18/L voltam. :) egyébként te hány éves vagy, ha nem titok?
2012. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,koszii a valaszod ¡¡ :)) Mellesleg 16/L.
2012. júl. 18. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
tök jó :) gondoltál már a babyszitterkedésre? azzal lehet a legkönnyebben, hivatalosan, lányként kijutni külföldre :)
2012. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én New Yorkot ajánlanám neked. Kiskoromban jó pár évet éltünk ott és nagyon jó a város. Viszont sok olyan hely van, ahova semmi pénzért be nem mennék. Este a parkokat szigorúan el kell kerülni és egyedül este sehova se szabad menni manhattan felkapott részein kívül. Ha viszont a sztárvillák csábítanak akkor LA-t tudom ajánlani ott is leginkább Santa Monica-t szerintem nagyon szép, van is ott nyaralónk és nagyon szeretem. LA-nak is van sok része, ahol kb gettó van, oda se ajánlott este menni. Mindenképpen a nyelvet anyanyelvi szinten kell beszélni és gyorsan megtanulni a város részeit és az íratlan szabályokat. Ebben a két városban tudok segíteni. Ha valamit még kérdeznél írj privit.
2012. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahh dejoo neked! :)) Nagyon szepen koszonom,es ha lesz vmi kerdesem, irok !! :))
2012. júl. 20. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!