Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szlovákiába tényleg verik a...

Szlovákiába tényleg verik a magyarokat?

Figyelt kérdés

Nyáron átakarunk menni Pozsonyba,és azt hallótuk hogy igen erő szerettetel verik a magyarokat!


EZ IGAZ?



2012. jún. 20. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz
2012. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz...Csak a média szereti felfújni a dolgokat.
2012. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a viselkedésed hagy némi kíváni valót maga után, akkor ne sértődj meg, hogyha szóvá teszik és kapsz egyet :)

Egyébként nincs semmi probléma, nyugodtan mehettek, csatlakozom az előzőhöz abból a szempontból, hogy a média szereti felfújni a dolgokat.

2012. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
jesszus, en itt elek szlovakiaban, tudok magyarul, es szlovakul is. ha elmegyek Pozsonyba es beszelek magyarul senki ram sem nez... ezek milyen hulyesegek mar... lehet ha kirivoan viselkedsz, megszolnak... de ennyi
2012. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es! 3-as vagyok!

Tökéletesen igazad van!

2012. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! megy a zöld kéz!
2012. jún. 20. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszaka egy sikátorban szembejön egy rakás szlovák nacionalista és te épp fennhangon szlovákra fordított magyar irredenta dalokat énekelsz "Magyar vagyok, nem turista" feliratú pólóban és közben leköpöd valamelyik szembejövőt, akkor lehet gond. De ettől a meglehetősen extrém konstellációtól eltekintve nem fognak megverni azért, mert magyar vagy. Aki ilyet állít, hülyeséget állít.
2012. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha megvernek, akkor nem azért, mert magyar vagy, hanem mert nekikugrottál. Béke van
2012. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JanoviczkiFerencné válasza:
Én Szlovákiában dolgoztam magyarként, nagyon szerettem mindenkit (szlovákot, magyart stb..). Olyan viszont volt, hogy Oravák jöttek turistaként és azt mondták nekem, hogy utálják a magyarokat. Én beszélek szlovákul, nem tudták, hogy magyar vagyok. Megkérdeztem, hogy miért, de igazából nem tudtak válaszolni. Olyasmiket mondtak, hogy pl. a Felvidéki magyarlakta helyeken nem tudnak vásárolni, mert az eladók nem beszélnek szlovákul. Ez persze nem igaz, ráadásul a legtöbb bolt önkiszolgáló. Egyszóval őket csak a média befolyásolta, fogalmunk sem volt arról, hogy milyen egy magyar. Amikor lelepleztem magam, volt csodálkozás. Nagyon jól összebarátkoztam velük és remélem valamelyest megváltoztattam az álláspontjukat. Sajnos Szlovákiában a történelem tanítás egy picit ferde, sokan azt hiszik Magyarország Szlovákia volt és azért van annyi szlovák feliratú falunévtábla. Pedig ugye azok csak nemzetiségi faluk, pl. Mátraszentimre-Alkár. Szóval nem érdemes nagyon vitatkozni velük, nem biztos, hogy az egyszerű ember tehet arról, hogy így gondolkoznak, ezt tanítják nekik már az iskolában is. De verekedéssel, agresszióval sosem találkoztam.
2013. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!