Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb üdülőhely...

Melyik a legjobb üdülőhely Törökországban?

Figyelt kérdés
És miért?

2012. jún. 14. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek más tetszik
2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Isztambul ! A csodálatos természeti adottságain kívül nem csak a szép tengerparton pihenhetsz. de a világ egyik legszebb és legfontosabb történelmi látnivalói vannak ott. Blue mosque, Hagia Sophia, a Sultan ahmet mecset. annyi de annyi minden. nem csak Törökország de a világ legszebb helyei közzé sorolható. már sok éve nincs zsúfolt koszos szemetes utcái. modern és tiszta. Nekem nagy álmom oda eljutni. ha elmégy Alanjába vvagy ilyen helyekhez oyy főleg csak napozol a tengerparton. de Isztambulba rengeteg látni való van. :).
2012. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Isztambulba tényleg érdemes elmenni, de ha fiatal vagy és diszkókba akarsz menni és dugni a legjobb orosz csajokkal akkor Alanya vagy Bodrum! :)
2012. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. és ha a kérdező csaj?! :D. én is fiatal vagyok és lány, attól még Isztambul a legjobb választás szerintem , minden oldalból.
2012. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!