Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt készül el a...

Mennyi idő alatt készül el a személyi igazolvány?

Figyelt kérdés

Júl. 7-én mennénk Romániába, kisfiam személyiéről azonban elfeledkeztünk. Péntekre kaptam időpontot az okmányirodába (jún. 15). KÉZHEZ KAPJUK JÚL ELEJÉIG?

Hivatalosan mennyi idő? Láttam valahol a 15 és a 30 napot is. Függ a "gyorsaság" attól, hogy megyeszékhelyen/fővárosban vagy kisebb okmányirodában csináltatjuk?


2012. jún. 8. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én csináltattam, 10 nap múlva megjött. De ez változó, 7-éig szerintem biztosan kiküldik.
2012. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Leggyorsabb a budapesti Központi Okmányirodában lenne.
2012. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kisvárosban csináltattam okmányirodán, csütörtökön voltam bent, és következő szerdán már hozta a postás. Pár nap alatt megjön.
2012. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik okmányirodát, van ahova időpont sem kell. Sőt a ti okmányirodátokban is kiszolgálnak olyat, akinek nem adtak időpontot, menj oda időben, nyitás előtt, és kapsz sorszámot!
2012. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Sziasztok! Nekem is ez lenne a kérdésem? 2012.07.11.-én adtam be az igénylést. Mindenki azt mondta 1-2 hét és megjön. Most 2012.07.27 péntek van. Gondoltam rákérdezek. Az okmányirodában segítőkészek voltak, utána néztek és annyit mondtak hogy az áll a rendszerben hogy "Gravírozás alatt". De még a 9.-i igazolványokat sem küldték ki. Szerintetek van még esély rá hogy jövö hét péntekig megérkezzen? Ugyanis vasárnap elutaznánk és sajnálnám ha ez miatt hiúsúlna meg.. :-(
2012. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Monik@ válasza:
100%
Szia. Nalam ugyan ez a probléma. A húgom (11eves) július 10 én csinaltatta, én is ma hívtam őket és a válasz ugyan az volt mint neked, sajna nekünk mar annyi időnk sincs. Szerda reggel indul a repülő, szóval legkésőbb keddig megkene kapnunk, hogy utazhasson.:-/ bár nekem azt mondtak, hívjam őket a hét elején és ha kész van el mehetünk érte személyesen budaörsre.
2012. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Június 25-én, Érden igényeltem személyi igazolványt és július 19-én, csütörtökön értesítettek, hogy elkészült.
2012. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!