Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy Angliában...

Mi kell ahhoz hogy Angliában összeköltözhessek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
19éves Magyar állampolgár vagyok és jelenleg is Magyarországon élek. Szeretnék Angliába költözni ugyanis a menyasszonyom viszont Amerikai állampolgár és Amerikában is él de nincs elég pénzünk az ottani vízumra meg nem is akarunk annyit várni míg az megérkezik! Ezért is hosszas tanakodás után Anglia mellett döntöttünk! Most fogok érettségizni és jelenleg diákmunkásként dolgozom egy McDondald's-ban. Szeretnék érdeklődni, hogy mit kell megtennünk neki és nekem, hogy Angliában összetudjunk költözni! Esetleg, hogy ha kapok ajánlást az itteni munkahelyemtől akkor ott eltudnék-e helyezkedni McDolandsba vagy valahova közepes szintű angol tudással?! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2012. ápr. 30. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ehhez 3 dolog kell: A barátnőd, te, és egy lakás. Sem neki, sem neked nincs semmi akadálya, szabadon vállalhattok munkát is.
2012. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a válasz mgnyugtató! :D Végre nem azt olvasom hogy így ESTA úgy vízum...bevándorlás meg egyebek:D
2012. ápr. 30. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Jól írta az első.Nem kell más,csak ti ketten,némi pénz,és egy kibérelt szoba.Lakást csak akkor fogtok tudni bérelni ha már mindketten dolgoztok.De szobát bármikor ki tudtok venni,ha van pénzetek.

A munkahelyről annyit,hogyha tudsz angolul akkor felvesznek a mekibe.

sok sikert

2012. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok..

Mivel te magyar vagy és uniós állampolgár így neked nem kell semmi engedély.De én úgy tudom hogy az amerikai barátnődnek már kellenek az engedélyek.Nekem van amerikai kollégám,és ő mindig visszamegy amikor lejár a vízum engedélye..Szóval jó lenne ha a barátnőd utána nézne,mert neki nem lesz olyan egyszerű mint neked.

2012. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
neked egyszerű, igen, semmi nem kell, csak kijönni. azért a munkát ne hidd tutira, most itt is alig van.
2012. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem! És köszönöm! Még lenne kérdésem! :) Körülbelül egy hónapban mennyi lenne egy lakás bérlése rezsivel? Illetve hogy az ottani árak milyenek?
2012. ápr. 30. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:

második vagyok.

A lakásbérlés összege függ attól is,hogy Anglián belül hol akartok élni,mekkora lakást akartok bérelni,és helyileg hol van az a lakás,melyik szolgáltatónál fizettek gáz vagy villanyt.

Én Wiltshire megyében élek. 3 szobás kis kertes házat bérelünk a városközpontban. Minden közel van,és mi viszonylag olcsón hozzájutottunk.Az házunk bérleti díja 530 font havonta.A rezsi kábé 250 font.Ebbe benne van a council tax, villany,gáz,internet,telefon..minden.

De lakást egyenlőre nem tudtok bérelni.Ahhoz pár hónap bejelentett munkaviszony kell.(22-es csapda.Ha van melód van lakásod.Ha nincs melód csak szobád van)

2012. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Hát igyekszünk majd a legjobb tudásunk szerint cselekedni! :) Remélem összejön mert már 8hónapja várunk egymásra és eddig mindössze egyszer tudtam én elutazni hozzá vízummentességi program keretében, bár akkor Heathrow-n átszálltam! :)
2012. ápr. 30. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi Londonban bérlünk szobát 2-en, 560/ 4hét mindennel.
2012. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A londoni lakás árak nagyon drágák, de két fizetésből megoldható. Persze nem minimálbéres fizura gondolok. Én 1150-et fizetek mindennel együtt a 2 szobás lakásomért egy átlagos kerületben.
2012. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!