Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy mennyibe kerül egy oda-vissza vonatjegy?

Figyelt kérdés
És meddig tudom felhasználni? Szeged-Budapest-Nyugati pu-ról lenne szó. Érdekelne mennyivel jönnék ki olcsóbban.
2012. ápr. 17. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvira. www.elvira.hu A teljesárú egy útra 3790 IC-re, gyorsra 3410, oda vissza tehát 7580 ill. 6820.
2012. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is összetudom adni a számokat, de pl. a busz amin utazni szoktam ott sokkal olcsóbb az oda-vissza jegy, ezért gondoltam hogy vonatra is van valami kedvezmény.
2012. ápr. 17. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor fogd magad és keresd az oldalon. Van egy csomó kedvezmény, de mivel semmit nem írtál magadról, passz, hogy melyiket tudnád igénybe venni. Esetleg javaslom, hogy tanulj meg kérdezni a pontos válaszhoz.
2012. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne legyél ennyire agresszív. Nem írtad, milyen kedvezményre vagy jogosult, így csak a teljesárú jegyet tudtuk megírni.
2012. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem akartam agresszív lenni. Szóval diák vagyok, így 50%-kal olcsóbban utazom. Megveszem a jegyet csak oda, az 1710 Ft lenne. Pár nap múlva mikor megyek vissza Szegedről és veszem a jegyet az is ugye 1710Ft. Na már most, ha még Bp-n megveszem a visszajegyet is (tehát oda-vissza kérem), akkor az simán 3410Ft lenne, tehát semmilyen kedvezményt nem kapok rá? Mert tiszavolánnál ha oda-vissza veszem meg a buszjegyet akkor olcsóbb.
2012. ápr. 17. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmi kedvezmény, ha retúrt veszel.
2012. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2012. ápr. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!