Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyek azok az utazási irodák,...

Melyek azok az utazási irodák, ahol elég olcsóra lemegy az ára az utaknak, ahol a legolcsóbbak a last minute-s utak? Hol olcsóbb az illeték? Tunéziába 30000 Ft alatt létezik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát 30 alatt nem reménykednék!

Már csak azért is mert kb annyi az illeték.

Plussz még egy-két dolog, vízum, légibiztonsági díj, transzfer.

Arab országba sose a leg olcsóbbat nézd!

3 csillagos alatt eszedbe se jusson!

És mindenképpen valami olyan utazási irodát válassz aminek van neve.

Pl.: Karthago

Amúgy Tunézia gyönyörű!

A 2 napos túrát ajánlom!

De a Tunis-Sidi Bou Said-Karthago az felejthető.

Monastirt egyedül is meg tudjátok nézni.

Probáljatok olyan hotelt nézni ami kicsit külterület, mert a taxi olcsó és a központi és a külső szálloda között árban nagy a különbség, viszont a külső szállodák csendesebbek, tisztább a partvonal, és a taxizás ára meg a fele sem lesz a kettő közti különbségnek ;)

2009. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az illetékre gondoltam, hogy lehet e 30000 alattit találni? Már ráakadtam 25000 Ftosra is, és úgy számoltam, hogy az út 70-75 E Ftra ki is jönne. Úgy tudom, hogy vízummentes Tunézia,rosszul tudom?:O

Köszi a hasznos választ:)

2009. jún. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!