Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet üdülési csekket...

Hogyan lehet üdülési csekket szerezni?

Figyelt kérdés

2007. aug. 7. 18:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Az üdülési csekk természetbeni juttatásként nyújtott üdülési támogatás. Üdülési csekkhez juthat a kifizetőhelyek, általában munkáltatók támogatásával bármely belföldi illetőségű magánszemély, továbbá a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által kiírt pályázat nyerteseként az a belföldi illetőségű, aktív munkavállaló, akinek átlagkeresete - a munkáltatója által kiadott jövedelemigazolás alapján - nem haladja meg a havi bruttó 70.000 forintot, és más munkaviszonyból vagy vállalkozásból származó egyéb jövedelemmel nem rendelkezik.
2007. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A szerzésre nincs információm, de az igényléssel kapcsolatos összes tudnivaló megtalálható a www.udulesicsekk.hu honlapon.
2007. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%
Én szeretnék eladni üdülési csekket.60.00 Ft értékben
2009. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
Nekem is lenne eladó üdülési csekkem ha még aktuális :)vagy ha esetleg tudsz valakit akinek kellene.Köszi.
2010. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%
Üdülési csekket sajnos sokan kénytelenek eladni,mert ugyan jár nekik de nincs pénzük elmenni nyaralni.Főleg ahol egy fö keresete a megélhetés.mi is eladjuk és veszünk belöle tüzelőt télire.
2010. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is eladnék 90e Ft üdülési csekket 81e Ft készpénzért cserébe
2010. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
akinek eladjátok az nem tudja használni, mert nem az ő nevén lesz:D Nálunk minden étteremben elkérték a személyit, hogy megnézzék tényleg a mi nevünkön van e a csekk:)
2010. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is van 20 ezer Ft értékben, eladom 17-ért
2011. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!