Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Párizsba megyek bécsi átszállá...

Párizsba megyek bécsi átszállással vonattal. Külföldön is érvényes a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal van nemzetközi diákigazolvány, külföldön azt fogadják el jópár helyen (a magyar magyarul van, nem hiszem, hogy azt sokan értenék). Egy kis info róla:

[link]

2009. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A magyart nem fogadják el. ISIC (International Student Identity Card) kártya kell, ami tavaly 1800 ft volt még, és helyben megkaptam, csak egy igazolvány kép és iskola látoigatási vagy érvényes magyar diákigazolvány kellett hozzá. Kicsit lenyúlásnak tartom, de ha több helyen is kell, akkor elég jelentős kedvezményeket lehet rá kapni, így megéri.
2009. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Igen telkesen igaza van a 2. válaszolónak. Én is diák vagyok és pont most érdeklőttem utána. Az az 1800Ft. külföldön is bőven megéri.
2009. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!