Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen malév géppel utazni?...

Milyen malév géppel utazni? Esetleg vki repült már malév charter járaton kb.2,5órát?

Figyelt kérdés
Mit adnak a gépen? rodoszra megyünk egy 180 fős géppel? Mik a tapasztalatok összeségében?
2009. jún. 9. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ melyik napszakban indultok. Reggel általában reggelit adnak, ami lehet rántotta, sonka, zsemlével, joghurttal. Napközben főtt kaját szoktak adni, általában valami tésztát hússal, kis salátával. Vagy előfordul hogy csak egy melegszendvicset. És felszolgálnak üditőt, vagy alkoholt is. Majd ezután kávét vagy teát. De az ételek járatonként eltérőek lehetnek. Amúgy nem rossz a malévos menü.
2009. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, én 3-at utaztam malévvel! a kaja egész jó, a többi légitársasághoz képest maga a "mennyország". Általában reggelinél azt adnak amit előző válaszoló írt : sonka,zsemle,joghurt,rántotta.

Ebédre ,mikor én utaztam pitát adtak :) elég jó volt,bár ettem már jobbat is.

Ja és általában a kajához szoktak adni valami édességet,kis csokit, vagy sütit.

2009. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!