Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik volt a legszebb kirandu...

Melyik volt a legszebb kirandulasod?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Hol toltotted? Meselj rola. :)
2009. jún. 8. 06:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

2000-ben Görögországban, Paraliaban.

Azóta olyan jó nyaralásom még nem volt.

Ez egy emlékezetes nyaralás.

2 hetet töltöttem kint.

2009. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Szintén Görög orszàg 2 hét,sarti,2005.

Romàniàban is voltam egy hetet,az is gyönyörü volt.

Otthoni kiràndulàsok közzül Eger tetszett.

Görög o:

A hajo kiràndulàsok,a bazàr,a tengerparti nyugodt oràk,A gyros,a meleg.

Romània:Mindenütt zöd erdök,a vizesés,a szakadék,a nyugalom.

2009. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszi a valaszokat :)

Hat igen Gorogorszag nagyon szep...mar reg ota szandkozok oda menni udulni, de egyelore csak terv. :)

Utolso valaszolo: Romaniaban merre voltal? Erdelyben vagy Erdelyen kivul? Ha Erdelyben pontosan hol?

(erdelyi vagyok)

2009. jún. 8. 10:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

En is Erdelyi vagyok (Csikszereda) es a legjobb kirandulasom a Fekete Tengeren volt a tavaly, 8 an mentunk a rokonokkal akkikkel amugy nagyon ritkan latjuk egymast :))

De voltam a Velencei tonal is Agardon ott is nagyon szuperul telt!

Vegulis nekem mindenhol ahol megfordultam jol telt mert nagyon kitudom kapcsolni magam arra az idore :))

32/L

2009. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Vinye vasúti megállóhelyről lesétáltunk Porva-Csesznek megállóhelyig a Cuha-patak völgyében. Az út többször keresztezi a Cuha-patakot, nyáron nagy élmény mezítláb átkelni a csobogó vízben.
2009. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Talan Velenceben ereztem magamat a legjobban. Oda el kell menni, a hangulata miatt!

De gyonyoru meg Ausztriaban Tirol, es az olasz es az osztrak sielohelyek is. Nyugalom, tisztasag, jo levego, gyonyoru hegyek.

2009. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem Spanyolország, azon belül pedig egy Blanes nevezetű helyecske és a Los Apartmentos Americanos, az aranyos portásbácsival. : D olyan 9-10 éves lehettem, amikor ott voltunk, nagyon tetszett.
2009. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Svédország tavaly nyáron. Két és fél hetet töltöttem ott, az első külföldi utam egyedül. (19 vagyok) Teljesen más világgal találkoztam, más tájakkal, más emberekkel, más kultúrával, más mentalitással mint itthon, és feledhetetlen élmény maradt :) Gyönyörű hely, bármikor vissza mennék :)
2009. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Erdély,Aztán San Marino.


Király-hágó,Kolozsvár,Tordai-hasadék.

Torda,Marosvásárhely,Szováta,Korond,Farkaslaka, Székelyudvarhely,Sepsiszentgyörgy, Zetelaka

Zetelakai Víztározó, Gyilkos-tó,Békás-szoros, Csíksomlyói kegytemplom, Csíkszereda Mikó vára, Tusnádfürdő,Szent Anna tó.Parajd,Korond ismét,Segesvár,Kőrősfő, Nagyvárad.

stb.stb. Ezt így mind 4nap alatt :D Olyan program volt gyerek.. :D

2009. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Izlandon Barátnőmmel! Csodás volt!
2009. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!