Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet így repülőjegyet venni?

Lehet így repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
Szóval, frankfurti átszállással mennék Washingtonba. Lehet úgy hogy veszek egy repülőjegyet először Budapest és Frankfurt között, utána pedig Frankfurt és Washington között? De a két járat között lenne egy nap kiesés, szóval hétfőn megérkeznék Frankfurtba és kedden mennék tovább Washingtonba, egy éjszakát ott töltenék. Lehet így? De a Frankfurt - Washington útvonalon szóló repjegyemet megtudom venni Magyarországon is, és M.o.-n meg is kapom? És Ferihegyen nem átszállósként számítanak, tehát ha megérkezek Frankfurtba akkor fel kell vennem a bőröndömet?
2009. jún. 7. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent m,egvehetsz itthon. Megveheted úgy is hogy egyben Bp-Was Frankfurti átszállással, és megveheted 2 részletben is.


Ha egyben veszed, akkor nem kell a csomagodat kivenned, azt feladják tovább.

Én azt ajánlom, hogy egyben vedd meg, általában olcsóbb is, valószínű tudnak úgy jegyet adni, hogy ne kelljen egy éjszakát várnod. (én többször repültem Was-ba, mindig olyan 2 órát kellett Frankfurtban, vagy Amszterdamban, vagy Londonban várnom.

2009. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az átszállós jegy olcsobb szokott lenni.

Ha így akarod akkor csak akkor éri meg, ha mindkét jegy nagyon nagyon olcsó. ès igen ilyenkor felkell venned a csomagodat és újból bechekolni. Hol fogsz megaludni?

2009. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így akarod, akkor fel kell venned majd a bőröndödet Frankfurtban és újra leadni meg becsekkolni ott másnap. A jegyeket előre meg tudod venni Magyarországról, csak majd a beszálló kártyához újra sorba kell állnod Frankfurtban is. De neked jó, hogy még frankfurti szállásra is fizetsz egy napot? Nem akarsz rögtön Washingtonba indulni aznap? Szerintem így drágább lesz.
2009. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak rigojáim, pl. nem fog megérkezni a bőröndöm Washingtonba, első repülés lesz és félek, hogy rosszul élem meg
2009. jún. 9. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt feltételeztem is, hogy első út lesz, de attól miért lesz jobb, ha Frankfurtban töltesz egy éjszakát? Megjegyzem, nekem épp akkor keveredtek el a csomagjaim, mikor közvetlenül, átszállás nélkül utaztam az USA-ba. Volt olyan, hogy 3 átszállással mentem, akkor meg megvoltak. Szóval ez nemcsak azon múlik, hogy átszállsz-e. Ezt nem ijesztgetésképpen mondom, hanem csak arra szeretnék rámutatni, hogy nem biztos, hogy ezzel kikerülöd azt, hogy a csomagod ne keveredjen el. Ha a helyedben lennék, inkább minél előbb Washingtonba akarnék érni, mert az utazás nagyon fárasztó ilyen kitérők nélkül is meg szerintem jóval többet kell majd így fizetned. Én rengeteg tengerentúli úttal a hátam mögött azt mondanám, hogy nem hiszem, hogy megéri és inkább több gondot okozol magadnak, mint inkább leegyszerűsítenéd a dolgokat.

Harmadik válaszoló.

2009. jún. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!