Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal?

Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Egy bő hét múlva egy hűtőházba megyek dolgozni,mint csoportvezető!Még az irodába is hideg van,a lakóhelyemtől 90 km-re megyek!3 hónapot szeretnék ott tölteni,arra lennék kíváncsi,hogy ti mit vinnétek úgy ámlblok,hogy ki húzzam a nyarat és elegánsat is vigyek sportosat is tisztálkodási szerek sminkek hajápolás,bőrápolás,cipők stb...A nagymamámnál fogok megszállni!Remélem értitek szeretnék úgy el menni,hogy mindenem meg legyen!Akár egy komplett listát is szívesen fogadok:)Mindig festem magam szeretek elegánsan járni hajat vasalni:)
2009. máj. 27. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Pufi mellényt a munkához
2009. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy én szoktam egy-egy utazás előtt...

Először is... beállok a fürdőszoba közepére, és végig gondolom, hogy onnan mire lehet szükségem. Sampon, tusfürdő, hajvasaló, epilátor/borotva, smink cuccok, arclemosó, körömápolódolgok, törölköző, hajkefe, csat, stb stb

Aztán jöhet a cipős szekrény... milyen évszak, mik azok amikre szükségem lehet, sportcipő, csinosabb cipő, papucs.

Aztán a legnehezebb eset, a saját szobám. Innen bepakolhatod a személyes tárgyakat, ruhákat, olyasmiket, amikre szükséged lehet, de venni semmiféleképpen nem akarsz újat, vagy tudod hogy a nagymamádnál nincs.

Remélem legalább kicsit segíthettem.

2009. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!