Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Minden vágyam az hogy ki...

Minden vágyam az hogy ki jussak külföldre, LA-ba vagy mexikóba vagy valahova ahol telenovelákban tudnék szerepelni! Hogy kéne ezt csinálnom?

Figyelt kérdés
nagyon megköszönném!
2009. máj. 27. 11:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem tudna nekem vki segiteni?
2009. máj. 27. 11:21
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A telenovellak mar elegge kimentek a divatbol, bar Del-Amerikaban biztos csinalnak meg ilyeneket.


Egyszeru, "csak" (nem keves) penz kell hozza: veszel repulojegyet, kimesz, berelsz egy lakast, eljarsz castingokra, aztan varod a csodat.



De legalabb felsofokon kell beszelned spanyolul.

2009. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
angol nem elég?
2009. máj. 27. 11:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1.pénz 2.sok pénz 3.mégtöbb pénz


4.spanyol nyelvtudás,felsőfok--ahogy az 1.válaszoló írta


5.jó kapcsolatok

6.nem árt egy kis tehetség se..


7.a szappanopera hősök általában nem sorolhatók a csúnya kategóroába,max a mellékszereplők.szóval azért legyél képernyőképes...


a korodat nem írtad,,de én max 15nek tippelek..bocsi ha tévedek..



egyedül mennél vagy hogy gondoltad?


amúgy szerintem ne nagyon vágyakozz erre nem egy nagy karrier ám az akiknek összejön annak is csak sok év után..Idegen ország,idegen kultúra..nem olyan egyszerű ám az..ha idősebb vagy akkor se:(


szerintem keress reálisabb életcélt..

2009. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nem elég.....a dél-amerikai szappanoperák spanyolul vannak....nem várhatod el h.majd fordítgassanak neked...mindenki körülötted spanyolul beszél te meg nem fogod érteni..



ha LA-be mennél ott elég lehet.(de ott is felsőfok!!!!!!!)de nagyon nehéz oda is beillszkedni,nagy a konkurencia,nagyon ki kell tűnnöd ha érvényesülni akarsz...2.válaszoló

2009. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor teszed fel ezt a kérdést, mindig ugyanazokat a válaszokat fogod kapni.
2009. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát alapból az USA-ba nagyon nehéz legálisan kijutni meg szerintem több millió ember van, aki eleve ott él és filmekben akar szerepelni. Nagyon nagy a versengés 1-1 szerepért. Dél-Amerikában meg ha szerepelni akarsz egy telenovellában nemhogy felsőfokon, de anyanyelvi szinten kellene beszélned a spanyolt. Miért is választanának téged a többi közül, ha meg sem tudsz szólalni? Max. statisztát játszhatnál. Nem hiszem, hogy annyit fizetnének az olyan szerepekért, hogy abból meg tudnál gazdagodni. Hány éves vagy? Mert ha 18 alatt, akkor szülői engedély nélkül nem lesz egyszerű kimenned bárhová is.
2009. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azert irtam, hogy _legalabb_ felsofok, mert nem fognak olyan embert szerepeltetni a szappanoperajukban, aki nem tudja szepen beszelni a nyelvuket! Egy idegen szinesztol is elvaras, hogy a szerepei nyelvet igenyesen, szepen, minimalis akcentussal, helyes hangsulyozassal beszelje.


Del-Amerikaban ez a nyelv a spanyol, LA-ben pedig az angol.


Miert nem mesz inkabb Baratok Kozt castingokra?

2009. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy időben én is erre vágytam, mint te. Hát igen akkor kb. én is 15 voltam. De azóta találtam magamnak egy reálisabb életcélt, és 18 éves lettem, kinőttem ebből. Ha nagyon akarsz sorozatokban szerepelni, akkor nem felsőfokú nyelvismeret kell, hanem anyanyelvi, hiszen olyan szófordulatok vannak, hogy csak na. Főleg, hogy a mexikóban beszélt spanyol nyelv eltér a rendes spanyol nyelvtől. De nem akarom az összes önbizalmadat elvenni, próbáld meg, semmi veszteni valód nincs vele. De nagyon sokat kell tanulnod, nem kell szinitanodába járni, meg hasonlókba, hiszen nem ezek közül választják ki a sorozatbeli színészeket. Jókor kell jó helyen lenned. De mindenesetre először próbálj Magyarországon egy kis sikert elérni, pl. reklámfilmek. De a legfontosabb a kapcsolat. Ezáltal én is szerepeltem egyszer a barátok köztben, mint háttérszereplő, de nem volt nagy valami, nem olyannak képzeltem el. Amúgy szerintem nagyon unalmas meló, és nem egy sorozat kell ahhoz, hogy ebből meg tudj élni. De lényeg, ami lényeg. Én szurkolok neked:)
2009. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

szia

utolsonak nagyon köszönöm a biztató választ

nincs semmi ilyesmi kapcsolatom!

azt sem tudom hogy mikor és hol vannak b-köztben kasztingok vagy a jóban rosszban

és ez a legnagyobb baj h nincs olyan kapcsolatom akin keresztül betudnék jutni ilyenekben!de azon gondolkodtam h jövöre indulok a királynön mert nem vagyok csúnya sőt és addigra megdolgozom kicsit a testem!am 17 vok!

2009. máj. 27. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!