Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Simbach/Németország/milyen...

Simbach/Németország/milyen üzletek vannak?

Figyelt kérdés
Praktikert,kerestem de nincs csak kb 30 km re,barkács cuccokat akarnék vásárolni,Olyan üzlet ahol kapok pl:csavarozót,gyümölcscentrifugát,telefont,meg ehez hasonlókat.Németországbol akarom megvásásrolni,csak nemtudom mien üzletek vannak a közelbe.Ruhás üzlet meg autópiac amit kaptam.....légszi segitsetek júni 10-15-ig.
2009. máj. 22. 11:34
 1/3 anonim válasza:

Nem értem mit szeretnél, csavarozót még kapsz a praktikerben, gyümölcscentrifugát már kevésbé, telefonba már nagyon erősen kételkedem... de egy hipermarketben megkapod szerintem mindegyiket. És most azért mert a prakiter 30km-re van tőled akkor már németországbol hozatnád?

A másik meg nem tudom hol laksz, ugyhogy nem tudom milyen üzletek vannak a "közelben".

2009. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megyek ki németországba,Simbachba(na persze nem a csavarozoért meg a centrifugáért---dolgozni)tavaly is voltam és rájöttem hogy nem minden utcasarkon van hiper-szupermarket ezért gondoltam arra hogy megkérdem Simbachba van olyan üzlet ahol ilyesmiket lehet kapni.Nem tudok németül,angolul kibogozom magam,de viszont ott se mindenki tud angolul.Tavaly kaját a legközelebbi üzletből vásároltam 1 hónap után rájöttem hogyha 1km-re arréb elmegyek akkor ott az Aldi és hihetetlenül olcson bevásárolhatok,ez az egyik ok ami miatt érdeklődök az üzletekről,másik meg hogy tudjam legalább hogy merre kell bicajozni.((((Amugy Ausztria mellett van a város,esetleg lépjek át bevásárolni.?:))))Hoszas lett de tényleg joljönne a segitségetek,((bocs hogy az első kérdést elég h...n irtam meg.....
2009. máj. 22. 19:11
 3/3 A kérdező kommentje:

link vagy lista az ottani üzletekről bármi joljön>>>>még ha német is az oldal valahogy kibogozom

köszi

2009. máj. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!