Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy NI szám...

Hogy zajlik egy NI szám interjú? Miket kérdeznek és milyen papírokat kell vinni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 08:52
 1/7 anonim válasza:

Gondolom az angol NI numberre gondolsz. Az interjú egyszerű, megkérdezik, mit szeretnél itt csinálni, mikor érkeztél, mikor tervezel elmenni, ki segít anyagilag, amíg nincs munkád, honnan jöttél.


Egyszerű kérdések, ne parázz :)

2011. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,arra gondoltam. És kell vinni valamilyen papírt? Pl,hogy hol lakok vagy ilyesmi?
2011. nov. 1. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal:

útlevél, személyi igazolvány,jogsi (ha van), az albérletről a szerződés, a munkáltatótól a szerződés (igazolás), vagy ha nem dolgozol akkor nyomtasd ki az elutasító emaileket a munkahelyektől ahová jelentkeztél, ezzel igazolva hogy aktív munkakereső vagy.

2011. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és még valami! Több fórumon is olvasom,hogy olyanok is kimennek akik szinte semmit sem tudnak angolul. Azok hogyan fognak akkor egy ilyen dolgot lebonyolítani?
2011. nov. 1. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Én napra kész vagyok, mert 7.-én megyek, ezért előttem van a levél a Job Centre-ből.

Idézem: "If you require an interpreter, please let us know, and one will be provided for you."


Tehát kérni lehet tolmácsot is.

2011. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. nov. 1. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,egyszerű,és tényleg csak olyanokat kérdeznek,amiket előttem leírnak.Ha esetleg nem sikerülne a tolmács,mond meg,hogy magyar családhoz mész dolgozni,és azért nem tudsz olyan jól angloul (én is ezt mondtam) :). Kb 5 perc az egész ;)
2011. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!