Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik autóstoppal utazzák be a...

Akik autóstoppal utazzák be a világot, mit esznek, hol alszanak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha alszunk valahol, akkor diakszallon, ezek nagyon olcso szallasok altalaban, na de a szinvonala sem egy Hilton... De sokszor az autoban toltott orakat hasznaljuk ki alvasra, foleg, ha unalmas fazon a sofor. :D


Enni is mindig eszunk, szendvicseket, ezt-azt, amire eppen futja es lehetosegunk van.

2009. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Aki a világot járja, azt meg is hívják néha aludni:) meg ott a strand.
2009. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a strand éjszakára bezár...

de fürdeni nem utolsó. :D

2009. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi sátorban vagy autóban aludtunk, erdőben, tóparton, mikor hol sikerült. Volt hogy megismerkedtem külföldiekkel, meghívtak hogy aludhatok náluk ha nincs hova mennem.

Hogy mit ettünk, ami volt, nekem pénzem nem volt sose, ezért csokin, kekszen éltem, meg amit a vendéglátóim elém toltak.

2009. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
szívesen beszállnék ilyen stoppos világjárós kirándulásokba többször fontolgattam már ilyesmit ha kell egy utitárs én itt vagyok!blm@freemail.hu
2009. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nyáron Kijevbe megyek vonattal, onnan pedig Fehéroroszország felé. Csak a gáz, hogy 110 km-ert sétálni kell, mert nincs út. Kb.400 Km lesz a stoppolás.

Nem viszek sok holmit. Aztán vagy hazafelé jövök (ez a valószínűbb mert nincs pénzem élelemre) vagy a kaukázus fele tovább. Ez utóbbi még csak elképzelés szinten van meg, szinte lehetetlen is az orosz vízumkényszer miatt.


Köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 29. 16:00
 7/8 anonim válasza:
100%
Elegem van az itthoni létből kell már valami változatosság és ez a vándorló élet nagyon is megfelelne nekem ha van aki jönne az szóljon itt magyarországról lenne szó mert az angolom elég gyatra alapokon van még ezidáíg
2009. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Turizmus tanárom stoppolással járta be a fél világot 20 évesen.Volt,hogy pályaudvarokon aludtak,volt,hogy panziókban,ettek ahol tudtak.Mesélte,hogy egyszer beültek egy pasihoz,aki a csomagjukat a tartóba tette(stoppos szabály,oda nem szabad,mert ha menekülni kell tudsz csak a csomag marad),nos bnőjével végigparázták azt a pár km-rt,várták mikor veszi elő a kést,vagy mozdul rájuk,halál sápadtak voltak,de végül nem lett semmi:D
2009. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!