Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék elmenni a barátommal...

Szeretnék elmenni a barátommal júliusba nyaralni? Nem tudom hogy melyik országba! Horváto.? Vagy Olaszo.?

Figyelt kérdés
mi a váltopénzt? Milyen uticéllal tudok oda jutni magyarországrol? Milyen nyelven beszélnek ott? Mennyi pénz kéne 2-önknek? Milyenek az emberek a határnál? Lécci irjatok le mindent mert mindenre kiváncsi vagyok!nem vagyok 18 útlevél kell??,
2009. ápr. 22. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

szia

bocsi de elég hülye vagy ha azt se tudod m,ilyen nyelven beszélnek horvátországban és olaszországban

de akkor elmondom én neked

horvátországban horvátul

olaszorszégban olaszul

és olaszországban euró a pénz

horvátországban pedig kuna

és ha elmultál 14 éves és van személyid akkor elvileg nem kell utlevél az európai uniós országokba(de én azért vinnék)

2009. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha eldöntötted,hogy melyik országba mennétek,akkor az interneten utána tudsz olvasni az adott országról...ott le van írva minden....Hogy mennyi pénz kell 2 embernek azt csak ti tudjátok....Keresgélj az interneten a különböző utazási irodáknál ahol leírják hogy KB mennyiért tudsz ki utazni az adott országba...Repülőjegy,szállás,étkezés stb...Majd tegyél mellé annyi pénzt amire azt gondolod,hogy a többi dologra elég lesz...(szórakozás,ajándék vásárlás,belépőjegyek különböző helyekre....stb..) Van aki ilyenkor költekezőbb és ezért azok az emberek több pénzt szánnak a nyaralásra...van aki ilyenkor is tud spórolni nekik kevesebb is elég....De minden kérdésedre a válasz a neten van...csak olvasgatni kell....
2009. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Horvátországba szülői nyilatkozat is kell, ha a szülő nem utazik. Már volt belőle probléma, egyedül a horvát határról fordítottak vissza ezért magyar állampolgárt.
2009. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!