Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tancolt mar valaki egy nyari...

Tancolt mar valaki egy nyari ejjelen a tengerparton holdfeny alatt, feher, puha homokban, tabortuz korul egy exotikus szigeten?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, de szeretkeztem mar ilyen korulmenyek kozott :)
2009. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jajj, de fantaszitikus lehetett...irnal rola bovebben?

A korulmenyekre ertem...:)

2009. ápr. 20. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Maldiv-szigeteken voltunk naszuton a parommal, es ott tortent mindez. :) Persze nem az elso kozos ejszakank volt, de mindenkepp a legemlekezetesebb. Aztan 8 honap mulva ikerfiaink szulettek. :)
2009. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oh...de gyonyoru lehetett!!! A Maldive szigeteken...isteni lehetett. Csomo videot lattam arrol a csodalatos helyrol, meg hasonlorol, mint peldaul a Seychelles szigetek...

Nagyon szerencsesnek tekintheted magad, hogy egy ilyen helyen udulhettel kedveseddel es hogy egy annyira fantasztikus ejszakaban volt reszed!

Az elet olyan gyonyoru lehet...

Gratulalok az ikreidhez!

Koszi, hogy irtal :)

2009. ápr. 20. 12:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg irjatok hasonlo elmenyekrol minel bovebben! ;)
2009. ápr. 20. 13:45
 6/8 anonim válasza:

Igen:)


A szüleimnek vannak ismerősei/barátai, akiknek vannak velem egykorú gyerekei(18/L vagyok). Tavaly nyáron Tahiföldön voltunk nyaralni ezekkel az ismerősökkel.Első este elhatároztuk,hogy elmegyünk egy kicsit lazulni,szülök nélkül.Erre az egyik csajnak eszébe jutott,hogy ő már annyiszor látott filmekben ilyet..próbáljuk ki.


A szállodának,ahol voltunk,volt strandja.Na..ott történt meg ez a ,,buli":)).Vettünk italokat,az egyik srácnak volt gitárja,énekelgettünk.


A dolog pikantériája,hogy ott vesztettem el a szüzességemet a gitáros sráccal.:D

Igaz,hogy kicsit be voltunk csípve,de akkor is örök emlék marad.;)


Reggel(napnyugta után valamivel)arra keltem fel,hogy a srác csókolgatta a nyakamat.:)


Isteni volt az a 10 nap.A fiúval egyébként azóta is 1ütt vagyunk.<3


van még 1-2 ilyen sztorim,ha érdekel:))

2010. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jaj!Bocs!

Napkelte előtt v.mivel.:P


Csak már kicsit fáradt vagyok..tényleg bocsi

2010. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod, kedves utolso valaszolo. :)

Fantasztikus elmeny lehetett szamodra. :)

Igen, szivesen olvasnek meg hasonlokrol, ha van kedved irni roluk.:)

Udv.

2010. febr. 13. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!