Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Màr màsoknak is...

Màr màsoknak is feltunt, hogy egyik reptéren sincs Mc Donald's etterem?

Figyelt kérdés
Eleg sokat utaztam(mondjuk csak Europaban) de meg sose làttam sehol!!Persze nem mintha baj lenne,de erdekes!!Lehet,h vmi torveny tiltja nekik az etterem nyitast ilyen helyen???
2009. ápr. 19. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mekit meg en sem lattam, de a brusszeli repuloteren van Quick (a McDonalds francia valtozata), ami ugyanez a kategoria, ugyhogy nem hiszem, hogy a Mekinek barmilyen torvenybeli korlatozasa lenne. De tenyleg erdekes, hatha ir majd valaki valami okosat.
2009. ápr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az USA-ban voltam már olyan reptéren, ahol volt Mc's. Nem hiszem, hogy törvény tiltaná.
2009. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Angliában is van. szerintem csak véletlen.
2009. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
ott nem lenne forgalmuk sztem.
2009. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez baromsag,màr bocs!! de miert ne lenne pont a repteren forgalmuk?????? Millionyi ember megfordul ott naponta,a vilàg minden reszerol!!
2009. ápr. 19. 10:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nagy forgalmuk van. A stuttgartin maga az épületen belül Burger King van és az épület mellett közvetlen (még gyalog is fél perc) van meki.

Forgalmuk nagy van, de megéri-e kettönek ott lennie? Mikor mi karácsonykor mentünk haza és 1-kor indult a gépünk, mivel egész reggel rohanás volt az otthonra meg vacsira vártak minket így délben már tök éhesek voltunk és karácsony napján betértünk egy szendóra, és elég sokan voltak.

2009. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: most ugrott be, hogy Frankfurtban van McDonald's a felső szinten, ahol csak éttermek vannak...még mexikói étterem is van. Hogyne lenne már forgalmuk?? Ott van csak igazán! Plusz Frankfurtban közvetlen a reptér mellett is van. Mintha Dániából is rémlene, hogy van Mc's a reptéren.
2009. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Az athéni reptéren is van Meki!
2009. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Lehet, hogy csak elkerülte a figyelmedet vagy ahol te jártál tényleg nem volt, de biztosan tudom, hogy az amszterdami repülõtéren van egy.

2009. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
De van Meki pl Frankfurtban,en ettem is ott es Singapurban es Hong Kongban is van es ahol en lakom,annak a varosnak a repteren is van Meki.Lehet,hogy a Ferihegyen nincs,azt nem tudom.
2009. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!