Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » SOS! Mit vigyek magammal?

SOS! Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Régen mindig készültem a nyaralásokra, előre tudtam, hogy mit viszek, de most más a helyzet... A lényeg az, hogy estére indulok nyaralni, de még semmit sem pakoltam be, és még csak nem is agyaltam rajta. Szó szerint kimetn a fejemből, nagyon durva hetem volt, minden nap valami ünnepség, lagzi, buli, szülinapok és nem volt időm bepakolni. Most azon stresszelem magam, hogy valamit itthon fogok hagyni. Segítenétek, hogy mik azok a dolgok, amik biztosan legyenek nálam??

Tengerre tervezzük a nyaralást.


2011. aug. 28. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

12:26 vagyok:


Amikor elküldtem, eszembe jutott a dezodor, parfüm, testápoló! Egyébként, nem tudom, amiket írtam, azokat mondta-e valaki, bocs, ha igen. :D

2011. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!! :) Hát huh... most tényleg átlátom, hogy mi az, ami nekem eddig nem jutott az eszembe. :)

Szerencsés vagy, én a homokban csak cigaretta csikkeket találok... :)

A medúzáktól pedig félek, de ha véletlenül megcsípi valamelyikünket, le a bugyit és..... :D mint abban a filmben, a pisi állítólag jó rá. Bár ezt mi inkább mellőznénk, ahogy a csípést is. :)

2011. aug. 28. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!