Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találok útitársat?

Hol találok útitársat?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy utazhassak, elsősorban Londonba és New Yorkba, de nem találok senkit magam mellé, és nem vagyok még elég talpraesett ahhoz, hogy egyedül menjek.

Az egyetemi ösztöndíjak nem szólnak ezekbe az országokba, de nekem minden vágyam, hogy eljuthassak. Segítsetek, hol találok útitársat?

Nagyon mehetnékem van, de nem vagyok olyan szerencsés, hogy kimehessek ott élő ismerősökhöz, mert nincsenek.

Jövő nyárra tervezném az utat.

19/L.


2011. aug. 1. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval se pénzed, se tapasztalatod, se ismerősöd - mégis grófnő módjára kísérővel utaznál ?
2011. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves tahó válaszoló, ezt az építő hozzászólást :) Bár fogalmam sincs, honnan jutottál erre, mivel egy szóval se említettem ,hogy nincs pénzem vagy tapasztalatom.

Van pénzem, van tapasztalatom - utaztam már- és igen, tényleg grófnő módjára.... ami mellesleg csupán annyi lenne, hogy társsal utazni, mert úgy érdekesebb.

2011. aug. 2. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem kevés pénzem van, de egyszer Londonba én is szeretnék majd elutazni. Amint lesz valamelyik fapadosnál néhány ezres járat, indulok is... :) Mehetünk együtt, de nem grófnő módjára, csak csóró, világot látni vágyó diákokként, hostelbe, száraz kenyérrel és vízzel! :D
2011. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!