Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországból milyen souvenir...

Görögországból milyen souvenirt érdemes hozni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 19:42
 1/10 anonim válasza:
100%
ouzo-t :)
2011. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
na jó nem csak azt :D vannak szép vázák, ékszerek.. szobrokat szerintem csak kicsit drágább verzióban éri meg (már ha nem giccsre vágysz. nővérem kagylókat, homokot, tengervizet is hozott, itthon vett légzárós kis üvegfiolákat és nagyon szép dísz lett belőle :)
2011. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Görögök nagyon vallásosak, szép nem giccses tárgyaik vannak.
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ouzo sokba kerül nem?
2011. júl. 31. 20:21
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi:) és hány euro között mozognak?
2011. júl. 31. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
halvát:)
2011. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én anno Görögországból a következőket hoztam: nagyon szép, "görög mintás" vázát, gipszből készült kicsi faliképet, a tengerből gyönyörű kagylókat, karkötőt, és görög brandyt, jópofa, buzuki formájú és mintájú üvegben. Ja, és finom görög tejcsokit, meg spéci görög süteményt, persze ezek nem voltak maradandók, mert az otthoniak gyorsan megették!:-)
2011. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tányérokat hoztam ajándékba.

Sajnos csak itthon vettem észre amikor felvettem a szemüvegemet,

hogy a minta körben, szexjeleneteket ábrázol... :)

2011. aug. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző: jó kis meglepetés lehetett, de éri ilyesmi olykor az embert!:-)
2011. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, most milyen árak vannak náluk. Mikor én kinn jártam 2000 környékén, ugye még drachma volt a fizetőeszköz, de nem voltak kifejezetten magas árak, sőt...

Én gyűjtöm a kagyló-és csigaházakat, és a görög tengerparton több helyen árultak ilyet, és sokkal olcsóbbak voltak, mint a magyar ásványboltokban annak ellenére, hogy ezek egzotikus héjak voltak, tehát nem európai / így görög / tengerekből származtak.

2011. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!